Rüyada Su Arkı Görmek Ne Anlama Gelir ve Tabiri
Ana Sayfa »Rüya Tabirleri » Rüyada Su Arkı Görmek Ne Anlama Gelir ve Tabiri

Rüyada Su Arkı Görmek Ne Anlama Gelir ve Tabiri

   

Rüyada Su Arkı görmek ile alakali tabirler, Rüyada Su Arkı görmek ne anlama gelir? Rüyada Su Arkı nasil tabir edilir? Diyanet rüya tabirlerine göre ve Su Arkı dini rüya tabirlerinde Su Arkı anlamı ve tabirini huzursayfasi.com sitemizden takip edebilirsiniz.

Nablusi Rüya Tabirleri : Rüyada su arkı görmek, han, dükkan, san'at ve yolculuk gibi rızkın geleceği yerlere ve sebebine delalet eder. Bazan, bostanları sulamakla beraber suyu olduğundan çekmesine binaen yara ve çıbanlara delalet eder. Bazen de sulamağa ve yolcuların gittiği yola delalet eder. Çoğu kere, boğaza delalet eder. Çünkü boğaz vücudun su kanalıdır.
Rüyada su kanalı halkın hayatına delalet eder, eğer umum halk için olursa. Yahut yapanın hayatına delalet eder, eğer hususi olursa.
Bir su akıntısı ki, bir adam onu kapatıp orada boğulmazsa tabirce nehir akıntısı gibi değildir. Ancak, rüyada hasseten ona sahip olan bir kimse için güzel hayattır, eğer suyun akacağı yerden dışarı taşmaz ise, eğer akacağı yerden sağ ve sol taraflara taşarsa, o yer halkı için üzüntü ve kederdir. Su kanalı evler arasında akarsa, suyu tatlı ve saf olursa yine tabir teiniz bir hayattır. Bazı tabirciler, bir kimse rüyada akan bir suya sahip olsa reislik ve nıenfaata nail olur, dediler.
Bir kimse rüyada çöp ve süprüntü ile dolu bir kanal görse halbuki onu yıkayıp onda olan şeyi temizlese, o kimse pamuk kullanarak kendisini temiz tutar. Ayağından su aktığını görse, o kimsenin vücudunda su toplanır.
Bir kimse rüyada bir .şehrin dışından içine doğru bir kanalla temiz su aktığını ve halkın o sudan içerek Allah (C.C.


İhya Rüya Tabirleri : Bakınız; Suyolu.

Benzer Konular

canlı kuran oku kuran dinle kuran izle
mekke kabe canlı yayın izle
büyük islam ilmihali
hadisi şerif
yemek tarifleri
en güzel oyunlar, oyun oyna