Rüyada Muhabbet Görmek Ne Anlama Gelir ve Tabiri
Ana Sayfa »Rüya Tabirleri » Rüyada Muhabbet Görmek Ne Anlama Gelir ve Tabiri

Rüyada Muhabbet Görmek Ne Anlama Gelir ve Tabiri

   

Rüyada Muhabbet görmek ile alakali tabirler, Rüyada Muhabbet görmek ne anlama gelir? Rüyada Muhabbet nasil tabir edilir? Diyanet rüya tabirlerine göre ve Muhabbet dini rüya tabirlerinde Muhabbet anlamı ve tabirini huzursayfasi.com sitemizden takip edebilirsiniz.

Nablusi Rüya Tabirleri : Rüyada meydana çıkan aşk ve sevgi üzüntü ve kedere, kötülüğe ve sağırlığa delalet eder. Uyanıklıkta aşka müptela olma ve halkın şefkatini icap ettiren bir şöhrettir.
Rüyada aşk ve muhabbet fakirliğe, hasta için ölümüne, Bazen de , rüyada ölüm; aşka ve sevgiliden uzaklaşmaya delalet eder. ölümden sonra hayat, aşıkın maşukuna kavuşmasıdır.
Rüyada dağlanmak ve yanmak aşktır. Rüyada Cennete girmek, sevgiliye kavuşmak, aşık için maşukuna kavuşmaktır. Nitekim ateşe girmek ayrılıktır.
Rüyada birisine düşkün olmak, sevmek, gaflet ve dinde noksanlıktır. Rüyada meydana çıkan aşk, dince fesad, malca noksanlıktır.
Rüyada Allah-u Teala Hazretlerine sevgi, dinde istikrara, güzel itikada ve Resulullah'ın sünnetine uymaya delalet eder. Bazen de bu rüya uyanıklıkta çocuğa, hanımı boşamaya, mal ve evlatta noksanlığa ve kardeşlerine eziyet etmeye delalet eder. Bazan bt. rüya fani olmaya, açlığa muhtelif hastalıklara yahut tehlikeli uzak yere seyahat etmeye delalet eder.
Bir kimse rüyada, aşk ve harislik iddiasında bulunsa, hidayetten sonra sapıklığa düşer Eğer rüyayı gören alim sayılan birisi ise, düzdürme sözlerle insanları fitneye düşürür ve hayır kaidelerini bozar. Rüyayı gören hakir kimse ise kadri ve şanı, yüce, delili açık, din ve dünyaca itikadı artar. Eğer yakında Islam dinine girmişse dininde basiret ve imanında kuvvet hasıl olur.


İhya Rüya Tabirleri : Sevgi ve aşk üzüntü ve kedere, akıl ölçülerinin dışına çıkmaya; dünya sıkıntısına, hastanın vefatına; Birine aşırı derecede tutkun olmak dince ve malca noksanlığa, Allah aşkı ve neticete kişiyi gerçek aşka ulaştıran makul ve dozunda sevgi asalete, yaratıılış güzelliğine, Kişinin eşini sevmesi her türlü hayra, dünya ve ahiretin güzel nimetlerine, sünnete uymaya, Sevdiği ile vuslata ermek bazen ölüme; nikahsız sevgilisiyle cinsi münasebette bulunmak cezaya çarptırılmaya, sevgidi kendi eşiyle arzu ettiği şeye nail olmaya delalet eder.

Benzer Konular

canlı kuran oku kuran dinle kuran izle
mekke kabe canlı yayın izle
büyük islam ilmihali
hadisi şerif
yemek tarifleri
en güzel oyunlar, oyun oyna