Rüyada Çilingir Görmek Ne Anlama Gelir ve Tabiri
Ana Sayfa »Rüya Tabirleri » Rüyada Çilingir Görmek Ne Anlama Gelir ve Tabiri

Rüyada Çilingir Görmek Ne Anlama Gelir ve Tabiri

   

Rüyada Çilingir görmek ile alakali tabirler, Rüyada Çilingir görmek ne anlama gelir? Rüyada Çilingir nasil tabir edilir? Diyanet rüya tabirlerine göre ve Çilingir dini rüya tabirlerinde Çilingir anlamı ve tabirini huzursayfasi.com sitemizden takip edebilirsiniz.
 

Nablusi Rüya Tabirleri : Rüyada çilingir görmek, aracıya delalet eder. Bir kimsenin kapısına rüyada çilingirin kilit takması, o kimsenin evlenmesine; aracı ve dükkanının kapısına kilit takması da, o kimsenin bir malın satılması Için simsarlık etmesine delalet eder.
Çilingiri görmek, sırları gizli tutmaya ve bekar bir kimsenin de nlkahlanmasma delalet eder.
Bazan ağaç kilitleri yapan kimseyi görmek, münafıkları reddetmeye ve demir kilitleri yapan kimseyi görmek de, çetin ve müşkül Işleri kolaylaştırmaya delalet eder.
 


İhya Rüya Tabirleri : Bekar için nikaha, sırları gizlemeye, Çilingirin ev kapısına kilit takması evlenmeye, işyerine takması iş kurmaya yahut simsarlığa, Mesleği çilingirlik olan kimsenin ağaç kilit yaptığını görmek iki yüzlülüğü reddetmeye, demir kilit yaptığını görmek zor vve çitin işleri başarmaya delalet eder.


MollaCami Tabiri : Rüyada çilingir görmek, aracıya işarettir. Bir kimsenin kapısına rüyada çilingirin kilit takması, o kimsenin evlenmesine, aracı ve dükkanının kapısına kilit takması da, o kimsenin bir malın satılması için aracılık etmesineişarettir.Çilingiri görmek, sırlan gizli tutmaya ve bekar bir kimsenin de nikahlanmasına işarettir.
 

 

Benzer Konular

canlı kuran oku kuran dinle kuran izle
mekke kabe canlı yayın izle
büyük islam ilmihali
hadisi şerif
yemek tarifleri
en güzel oyunlar, oyun oyna