Rüyada Cirit Değneği Görmek Ne Anlama Gelir ve Tabiri
Ana Sayfa »Rüya Tabirleri » Rüyada Cirit Değneği Görmek Ne Anlama Gelir ve Tabiri

Rüyada Cirit Değneği Görmek Ne Anlama Gelir ve Tabiri

   

Rüyada Cirit Değneği görmek ile alakali tabirler, Rüyada Cirit Değneği görmek ne anlama gelir? Rüyada Cirit Değneği nasil tabir edilir? Diyanet rüya tabirlerine göre ve Cirit Değneği dini rüya tabirlerinde Cirit Değneği anlamı ve tabirini huzursayfasi.com sitemizden takip edebilirsiniz.

Nablusi Rüya Tabirleri : Rüyada görülen cirit değneği, uzun ve ahmak bir çocuğa delalet eder. Bazı tabirciler de, münafık ve doğru olmayan bir kimseye delalet eder, dediler.
Rüyada bu değnekle oynadığını gören kimse, münafık bir kimseden yardım ister. Münafık kimseyi top oyununda topun kendisine nis-bet edildiği diğer bir adama musallat eder. Çünkü küre, insanın kalbi, cirit değneği ise, insanın lisanıdır. Lisan ise, kalbin tercümam olmasından dolayı istediği gibi münakaşa ve münazarada lisanını kullanır.
Cirit değneğinde meydana gelen fazlalık ve noksanlığı sen rüyayı görenin çocuğuna ve lisanına nisbet et.
Rüyada cirit değneği ile topa vurduğunu gören kimse, bir kadınla veya münafık bir adamla dövüşür, çünkü oyunda top durdukça o kimse ona o değnekle vurur. Bu ise dövüşe benzeyen bir şeydir. Cirit manasına gelen Arapça «sevleeatı» kelimesinden «Can» kelimesi türe-tildiğinden dolayı harp ve zarara delalet eder. Cirit değneğini görmek, geçmiş bir hayra delalet eder.
Rüyada elinde bir değnek olduğunu ve onunla bir şeye vurduğunu gören kimse, arzu ettiği şeye yolsuzlukla erişir. Değnekle vurduğu şeye vurduğunda hissettiği kuvvet miktarı, o şeyden kendisine bir şey isabet eder.


MollaCami Tabiri : Rüyada görülen cirit değneği, uzun ve ahmak bir çocuğa işarettir. Bazı tabirciler de, münafık ve doğru olmayan bir kimseye işaret eder dediler.Rüyada bu değnekle oynadığını gören kimse, münafık bir kimseden yardım ister.

Benzer Konular

canlı kuran oku kuran dinle kuran izle
mekke kabe canlı yayın izle
büyük islam ilmihali
hadisi şerif
yemek tarifleri
en güzel oyunlar, oyun oyna