Rüyada Benzi Sararmak Görmek Ne Anlama Gelir ve Tabiri
Ana Sayfa »Rüya Tabirleri » Rüyada Benzi Sararmak Görmek Ne Anlama Gelir ve Tabiri

Rüyada Benzi Sararmak Görmek Ne Anlama Gelir ve Tabiri

   

Rüyada Benzi Sararmak görmek ile alakali tabirler, Rüyada Benzi Sararmak görmek ne anlama gelir? Rüyada Benzi Sararmak nasil tabir edilir? Diyanet rüya tabirlerine göre ve Benzi Sararmak dini rüya tabirlerinde Benzi Sararmak anlamı ve tabirini huzursayfasi.com sitemizden takip edebilirsiniz.

Nablusi Rüya Tabirleri : Rüyada yüzünün sarardığını gören kimse hastalanır. Bazı tabirciler, rüyada yüzünün fazlaca sarardığım gören kimsenin, ahirette şanı yüce ve Allah'a yaklaşanlardan olur, dediler.
Rüyada yüz sarılığı, horluk ve kıskançlığa delalet eder. Bazen de Iki yüzlülüğe, delalet eder. Bazı tabirciler beniz sarılığı, Bazen de ibadet etmeye ve geceleri teheccüd namazı kılmaya delalet eder, dediler. Bazan, sarılık aşk ve sevgiye delalet eder. Deniz sarılığı huşu ve mura-kebeye, Bazen de korkuya delalet eder.
Rüyada yüzünün beyaz ve vücudunun sarı olduğunu gören kimsenin, dışı içinden hayırlıdır. Eğer vücudu beyaz, yüzü sarı olursa, onun içi dışından hayırlıdır. Her ikisinin sararması ise, hastalığa delalet eder. Elbisesinin bütününün sararması, sahibi için zayıflık ve hastalıktır. Ancak yün ve ipekten olan elbisede ve atlastan olan cübbede görülen sarılık, dindeki ferahlıktır.


İhya Rüya Tabirleri : Yüz sarılığı dindar kimse için çok ibadete, bu özelliği olmayan kimseler için hastalığa delalet eder. ( Ayrıca Bakınız; Yüz.)

Benzer Konular

canlı kuran oku kuran dinle kuran izle
mekke kabe canlı yayın izle
büyük islam ilmihali
hadisi şerif
yemek tarifleri
en güzel oyunlar, oyun oyna