Rüyada Bel Kemiği Görmek Ne Anlama Gelir ve Tabiri
Ana Sayfa »Rüya Tabirleri » Rüyada Bel Kemiği Görmek Ne Anlama Gelir ve Tabiri

Rüyada Bel Kemiği Görmek Ne Anlama Gelir ve Tabiri

   

Rüyada Bel Kemiği görmek ile alakali tabirler, Rüyada Bel Kemiği görmek ne anlama gelir? Rüyada Bel Kemiği nasil tabir edilir? Diyanet rüya tabirlerine göre ve Bel Kemiği dini rüya tabirlerinde Bel Kemiği anlamı ve tabirini huzursayfasi.com sitemizden takip edebilirsiniz.

Nablusi Rüya Tabirleri : Rüyada bir Insanın bel kemiğini görmek, kendisine fazlaca itimad edilecek bir adama delalet eder. Bel kemiğinin kuvvetli olduğunu gören kimse, vekarlı olur. Çünkü belkemiği ağırlık merkezidir.
Bir kimse rüyada belkemlğinin zayıf veya kuvvetli olduğunu görse, sen bu rüyayı çocuğuna nisbet et. Belkemlğinin kuvvetli olduğunu gören kimse, akıllı, bazı tabirciler de kuvvetli bir çocuğu olur, dediler. Bazen de belkemiği her şeyin katı ve şiddetlisine delalet eder. Bundan dolayı belkemiğinin kuvvetli oluşu bekar kimse için, bakire kıza; evli kimse Için de çocuğa delalet eder.
Rüyada belkemiğinJe ağaç bittiğini güren kimse, idam edilir.
Rüyada belinde hastalığı ve ağrı bulunduğunu ve belkemiğinin demirden olduğunu gören kimsenin belinin ağrısı kesilir.


MollaCami Tabiri : Rüyada bir insanın bel kemiğini görmek, kendisine fazlaca itimad edilecek bir adama işaret eder.Rüyada belinde hastalığı ve agrı bulunduğunu ve belkemiğinin demirden olduğunu gören kimsenin belinin ağrısı kesilir. Bel kemiği, kişinin işlerini ayakta tutan birisidir. Onda meydana gelecek arıza, itimad edilen şahısta meydana gelecek bir aksaklıktır.

Benzer Konular

canlı kuran oku kuran dinle kuran izle
mekke kabe canlı yayın izle
büyük islam ilmihali
hadisi şerif
yemek tarifleri
en güzel oyunlar, oyun oyna