Rüyada Baş Ağrısı Görmek Ne Anlama Gelir ve Tabiri
Ana Sayfa »Rüya Tabirleri » Rüyada Baş Ağrısı Görmek Ne Anlama Gelir ve Tabiri

Rüyada Baş Ağrısı Görmek Ne Anlama Gelir ve Tabiri

   

Rüyada Baş Ağrısı görmek ile alakali tabirler, Rüyada Baş Ağrısı görmek ne anlama gelir? Rüyada Baş Ağrısı nasil tabir edilir? Diyanet rüya tabirlerine göre ve Baş Ağrısı dini rüya tabirlerinde Baş Ağrısı anlamı ve tabirini huzursayfasi.com sitemizden takip edebilirsiniz.

Nablusi Rüya Tabirleri : Rüyada başının ağrıdığını gören kimse, Cenab-ı Hakkm «Artık içinizden kim hasta olur, yahut başından (Yara, ağrı gibi) bir eziyeti bulunursa ona oruçdan, ya da sadakadan yahut da kurban olan (biriyle) fidye (vacip olur)» (Surei Bakara, ayet 196) mealindeki ayetin ifade ettiğine göre, o kimsenin tevbe ve Istiğfar edeceğine veya sadaka vereceğine yahut hayırlı bir amelde bulunacağına ve yapmakta olduğu günahlardan tevbe edeceğine delalet eder.
Başağrısı, başın, rüyada delalet ettiği amire gelecek bir sıkıntıya delalet eder. Bazı tabirciler de, tevbesi icap eden bir günahtır, dediler.


Diyanet Ruya : Rüyanızda başınızın ağrıdığını görmeniz; hata ve kusurlarınızdan tevbe edip kendinize geleceğinize veya tevbe edilmesi gereken bir günahınızın bulunduğuna dolayısıyla da tevbe etmeniz gerektiğine yorumlanır.


MollaCami Tabiri : Rüyada başnın ağrıdığını gören kimsenin tevbe ve istiğfar edeceğine veya sadaka vereceğine yahut hayırlı bir amelde bulunacağına ve yapmakta olduğu günahlardan tevbe edeceğine işaret eder. Baş ağrısı, başın, rüyada işaret ettiği amire gelecek bir sıkıntıya işaret eder.

Benzer Konular

canlı kuran oku kuran dinle kuran izle
mekke kabe canlı yayın izle
büyük islam ilmihali
hadisi şerif
yemek tarifleri
en güzel oyunlar, oyun oyna