Rüyada Bahçe Duvarı Görmek Ne Anlama Gelir ve Tabiri
Ana Sayfa »Rüya Tabirleri » Rüyada Bahçe Duvarı Görmek Ne Anlama Gelir ve Tabiri

Rüyada Bahçe Duvarı Görmek Ne Anlama Gelir ve Tabiri

   

Rüyada Bahçe Duvarı görmek ile alakali tabirler, Rüyada Bahçe Duvarı görmek ne anlama gelir? Rüyada Bahçe Duvarı nasil tabir edilir? Diyanet rüya tabirlerine göre ve Bahçe Duvarı dini rüya tabirlerinde Bahçe Duvarı anlamı ve tabirini huzursayfasi.com sitemizden takip edebilirsiniz.

Nablusi Rüya Tabirleri : Rüyada bahçenin iç tarafına çekilmiş olan duvarın yerinde meyvenin meydana geldiğini görse, dinin fesat olmasına, dünyanın zayi olmasına, askerin karışıklığına, tevbenin bozulmasına, cahilleri ileri geçilip ilim sahiplerini geri bırakmaya, dinden dönmeye, yahut mezhepten çıkmaya, yahut avam halkının yükseltilmesine ve yüksek zümrelerin mertebelerinden düşmelerine delalet eder.
Eğer ağaçların yerlerine kuvvetli sur ve duvar çekilmiş yahut hendek kazılmışsa, bu rüya bahçe sahibinin daha fazla kuvvetli olmasına ve sanının daha yüce olmasına delalet eder. Bahçe duvarı, dine ve ağaç kalıntıları da dinin vazifelerine delalet eder.
Bahçe duvarı bazan melikin kalesine, duvardan başka ağaçlarda hükümet erkanına delalet eder. Eğer bostan, sahibine delalet ederse, onun etrafında bulunan duvarlar da onun akraba ve sanatıdır. Eğer bostan dünyaya delalet ederse onun etrafındaki duvarlar dünyanm yüksek, cömert ve cimri şahıslarına delalet eder. Bazen de bahçe duvarı, bahçe sahibinin din ve ilmine ve onu dünya ve ahiret azabından koruyacak ve muhafaza edecek haline delalet eder.


Diyanet Ruya : Rüyanızda bir bahçe duvarı görmeniz; isabetli ve olumlu işler yaptığınıza ve herkes için yararlı olduğunuza delalet eder.


İhya Rüya Tabirleri : Bakınız; Bahçe.

Benzer Konular

canlı kuran oku kuran dinle kuran izle
mekke kabe canlı yayın izle
büyük islam ilmihali
hadisi şerif
yemek tarifleri
en güzel oyunlar, oyun oyna