Rüyada Kürdan Görmek Ne Anlama Gelir ve Tabiri
Ana Sayfa »Rüya Tabirleri » Rüyada Kürdan Görmek Ne Anlama Gelir ve Tabiri

Rüyada Kürdan Görmek Ne Anlama Gelir ve Tabiri

   

Rüyada Kürdan görmek ile alakali tabirler, Rüyada Kürdan görmek ne anlama gelir? Rüyada Kürdan nasil tabir edilir? Diyanet rüya tabirlerine göre ve Kürdan dini rüya tabirlerinde Kürdan anlamı ve tabirini huzursayfasi.com sitemizden takip edebilirsiniz.

Nablusi Rüya Tabirleri : Rüyada görülen kürdan, kendisiyle ev süpürülen süpürge gibidir. Dişler ise rüya sahibinin ailesidir ve bu rüyada hayır yoktur. Kürdan, helal rızka, temizliğe, tevbe ve istiğfar etmeye delalet eder. Rakam ve yazı için yapılmış hilal, uzun uzadıya girişilen söz anlatmağa delalet eder. Rüyada kürdan görmek, işçiye, çocuğa ve menfaatli köleye delalet eder.


İhya Rüya Tabirleri : Helal rızka, tövbe ve istiğfara, temizlik ve temizlik aletlerine, Kürdan bazen çocuğa, işçi yahut hizmetliye, Kürdanla dişleri temizlemek, malı temizlemeye, onun zekatını vermeye, Kürdan imal eden kimseyi görmek hastalıktan şifaya, dostluk eden kimseye yahut sünnete uymaya delalet eder.


MollaCami Tabiri : Rüyada görülen kürdan, kendisiyle ev süpürülen süpürge gibidir. Kürdan, helal rızka. temizliğe, tövbe ve istiğfar etmeye işarettir. Rüyada kürdan görmek, işçiye ve çocuğa işarettir.

Benzer Konular

canlı kuran oku kuran dinle kuran izle
mekke kabe canlı yayın izle
büyük islam ilmihali
hadisi şerif
yemek tarifleri
en güzel oyunlar, oyun oyna