Rüyada Külhan Görmek Ne Anlama Gelir ve Tabiri
Ana Sayfa »Rüya Tabirleri » Rüyada Külhan Görmek Ne Anlama Gelir ve Tabiri

Rüyada Külhan Görmek Ne Anlama Gelir ve Tabiri

   

Rüyada Külhan görmek ile alakali tabirler, Rüyada Külhan görmek ne anlama gelir? Rüyada Külhan nasil tabir edilir? Diyanet rüya tabirlerine göre ve Külhan dini rüya tabirlerinde Külhan anlamı ve tabirini huzursayfasi.com sitemizden takip edebilirsiniz.

Nablusi Rüya Tabirleri : Rüyada hamam külhanı görmek, üzüntü, keder, sıkıntı ve şüphelere delalet eder. Alçı ve kireç ocağını görmek: «Çünkü taşın öylesi vardır ki, ondan ırmaklar kaynar, öylesi vardır ki, yarılıp ondan su fışkırır, öylesi de vardır ki, Allah korkusiyle yukardan aşağı düşer» (Sûre-i Bakara, ayet 57) ayetin gereğince alimleri kötülemeye, onlara tariz yapmakla meşgul olmaya ve onlar hakkında söz söylemeye delalet eder.
Kiremit ocağını görmek haddi tecavüz, zulüm ve şirke delalet eder. Çünkü kiremit ocağı Mısır Firavunlarının icat ettikleri bir şeydir.
Bazan hamam külhanını görmek, Cehennem ve ehline, zindana ve onda hapsedilmiş bulunanlara delalet eder.


İhya Rüya Tabirleri : Üzüntü, sıkıntı ve şüpheli şeylere, zindan ve orada bulunanlara, cehennem ve onun ehline delalet eder.


MollaCami Tabiri : Rüyada hamam külhanı görmek, üzüntü, keder, sıkıntı ve şüphelere işarettir. Alçı ve kireç ocağını görmek, ayetin gereğince alimleri kötülemeye, onlara tariz yapmakla meşgul olmaya ve onlar hakkında söz söylemeye işarettir.

Benzer Konular

canlı kuran oku kuran dinle kuran izle
mekke kabe canlı yayın izle
büyük islam ilmihali
hadisi şerif
yemek tarifleri
en güzel oyunlar, oyun oyna