Rüyada Kuyumcu Görmek Ne Anlama Gelir ve Tabiri
Ana Sayfa »Rüya Tabirleri » Rüyada Kuyumcu Görmek Ne Anlama Gelir ve Tabiri

Rüyada Kuyumcu Görmek Ne Anlama Gelir ve Tabiri

   

Rüyada Kuyumcu görmek ile alakali tabirler, Rüyada Kuyumcu görmek ne anlama gelir? Rüyada Kuyumcu nasil tabir edilir? Diyanet rüya tabirlerine göre ve Kuyumcu dini rüya tabirlerinde Kuyumcu anlamı ve tabirini huzursayfasi.com sitemizden takip edebilirsiniz.

Nablusi Rüya Tabirleri : Rüyada, kuyumcu veya işlenmiş altınları satan kimseyi görmek, sürur'a; bazan da bu rüya, hakkı batıl ile meze eden kimseye delalet eder.
Rüyada kuyumcu görmek riya, yalan, yaramazlık ve hilekarlık yapmaya delalet eder. Kuyumcu. görmek, bazan şiir söylemeye veya birtakım cümleleri bir araya getirmeye, bazan da ilim, hidayet, sevinç, evlenmek ve evlada delalet eder. Kuyumcu, kendisinde hayır olmayan şerli ve yalancı bir kimsedir. Zira o erittiği şeylerin duman ve ateşi içerisinde konuşur.
Kuyumcu, secde yapmak ve Kur'an okumak gibi iyi halliliğine delalet edecek bir halde görse, dokuyucuya, rüya tabircisine ve bir şeyden diğer bir şey'çıkarmak san'atmı bilen herkese delalet eder.
Rüyada tanımadığı kuyumcuyu görmek, sözü dilediği kalıba döken ve yalan söz uyduran kimseye delalet eder. Rüyada altun ve gümüşü ateşten çıkarıp sonra yine ateşe sokup kızdırdığını gören kimsenin, yalancı olduğuna ve halk araşma fitne soktuğuna delalet eder. Altun ve gümüş üzerine mücevher yerleştirdiğini gören kimse, şerle başlayan ve hayırla biten tehlikeli bir işte insanların arasını ıslaha çalışan birisi olduğuna delalet eder.


İhya Rüya Tabirleri : İşlenmiş altınları satan kimseyi görmek sevince; ilme, hidayete, sevince, evlenmeye yahut evlada; Altın işleyen kuyumcu hilekar, yalancı ve riyakar kimseye delalet eder. (Ayrıca Bakınız; Sarraf.)


MollaCami Tabiri : Rüyada, kuyumcu veya işlenmiş altınları satan kimseyi görmek sürura, bazen de bu rüya, hakkı batıl ile birleştiren kimseye işarettir. Rüyada kuyumcu görmek riya, yalan, yaramazlık ve hilekarlık yapmaya işarettir. Kuyumcu görmek, bazen şiir söylenmeye veya birtakım cümleleri biraraya getirmeye, bazen de ilim, hidayet, sevinç, evlenmek ve evlada işarettir. Kuyumcu, kendisinde hayır olmayan şerli ve yalancı bir kimsedir.Rüyada tanımadığı kuyumcuyu görmek, sözü dilediği kalıba döken ve yalan söz uyduran kimseye işarettir. Rüyada altın ve gümüşü ateşten çıkarıp so a yine ateşe sokup kızdırdığını gören kimsenin, yalancı olduğuna vehalk arasına fitne soktuğuna işarettir. Altın ve gümüş üzerine mücevher yerleştirdiğini gören kimse, şerle başlayan ve hayırla biten tehlikeli bir işte insanların arasını ıslaha çalışan birisi olduğunu işarettir.

Benzer Konular

canlı kuran oku kuran dinle kuran izle
mekke kabe canlı yayın izle
büyük islam ilmihali
hadisi şerif
yemek tarifleri
en güzel oyunlar, oyun oyna