Rüyada Kuru Yemişçi Görmek Ne Anlama Gelir ve Tabiri
Ana Sayfa »Rüya Tabirleri » Rüyada Kuru Yemişçi Görmek Ne Anlama Gelir ve Tabiri

Rüyada Kuru Yemişçi Görmek Ne Anlama Gelir ve Tabiri

   

Rüyada Kuru Yemişçi görmek ile alakali tabirler, Rüyada Kuru Yemişçi görmek ne anlama gelir? Rüyada Kuru Yemişçi nasil tabir edilir? Diyanet rüya tabirlerine göre ve Kuru Yemişçi dini rüya tabirlerinde Kuru Yemişçi anlamı ve tabirini huzursayfasi.com sitemizden takip edebilirsiniz.

Nablusi Rüya Tabirleri : Rüyada görülen kuru yemişçi, halkın sırlarını bilen ve yanında birtakım hürmete değer kimselerin malları toplanmış bulunan emin bir kimsedir. Çünkü ağaçlar hürmete değer ve haysiyetli adamlardır. Ağaçların meyvesi onların mallarıdır.
Kuru yemişçinin yanında çuval ve dağarcık gibi şeyler içinde bulunan kuru yemişler, birtakım zatların o emin kimseye koruması için gizlice emanet suretiyle vermiş oldukları maldır. Çünkü dağarcık ve çuval gibi kaplar tabirce, sırdır. Eğer onların içinden bir şey açıkta görülse, o kimse sırrı açıklamakla hainlik eder ve o emanet bırakılan malda hile olur.
Rüyada kuru yemişçiden yemiş aldığını gören kimse, o emin kimsenin yanında bırakılan emanet maldan faydalanmak ve onları alıp kullanmak ister. Kuru yemişçiyi görmek, işleri bitirmeye, sözünde sadık olmaya, garip şeyleri bilen kimseye, üzüntü, keder, sıkıntı ve hastalıklardan kurtulmaya delalet eder.


MollaCami Tabiri : Rüyada görülen kuru yemişçi, halkın sırlarını bilen birtakım hürmete değer kimselerin malları toplanmış bulunan emin bir kimsedir, Kum yemişçinin yanında bulunan kuru yemişler, birtakım zatların o kimseye koruması için emanet olarak vermiş oldukları maldır. Rüyada kuru yemişçiden yemiş aldığını gören kimse, o kimsenin yanında bırakılan emanet maldan faydalanmak ve onları alıp kullanmak ister.Kuru yemişçiyi görmek, işleri bitirmeye, sözünde sadık olmaya. garip şeyleri bilen kimseye, üzüntü, keder, sıkıntı ve hastalıklardan kurtulmaya işarettir.

Benzer Konular

canlı kuran oku kuran dinle kuran izle
mekke kabe canlı yayın izle
büyük islam ilmihali
hadisi şerif
yemek tarifleri
en güzel oyunlar, oyun oyna