Rüyada Köstebek Görmek Ne Anlama Gelir ve Tabiri
Ana Sayfa »Rüya Tabirleri » Rüyada Köstebek Görmek Ne Anlama Gelir ve Tabiri

Rüyada Köstebek Görmek Ne Anlama Gelir ve Tabiri

   

Rüyada Köstebek görmek ile alakali tabirler, Rüyada Köstebek görmek ne anlama gelir? Rüyada Köstebek nasil tabir edilir? Diyanet rüya tabirlerine göre ve Köstebek dini rüya tabirlerinde Köstebek anlamı ve tabirini huzursayfasi.com sitemizden takip edebilirsiniz.

Nablusi Rüya Tabirleri : Bir köstebek aldığını veya köstebeğin kendi yanına girdiğini gören kimse şehrinden göç eder. Eğer mülkü varsa satar. Kendi evi veya başkasının evinde bir köstebeğin olduğunu görse, o yerin hırsızlardan muhafaza edilmesi yahut ev sahibinin, kendisiyle beraber bulunanlardan kaçınması lazımdır. Çünkü köstebek, evin içerisinde bulunan eşyayı yer.
Köstebek etini yiyen kimse fasık birinin gıybetini yapar. Köstebek, duvar delen hırsıza delalet eder. Bu hayvanı görmek, günah, eziyet, toplantı, zevce ve evlada delalet eder. Eğer rüya sahibinin borçlusu kaçmışsa onu yakalar.
Köstebek, görmek, zillete, buğz ve adavete bazan da aksaklığa delalet eder. Yine köstebek etini yemek, haram rızka nail olmaya delalet eder.


İhya Rüya Tabirleri : Zillete, buğz ve düşmanlığa, duvar delen hırsıza, meşakkat ve eziyete, Köstebek eti yemek fasık birinin gıybetini yapmaya yahut haram mala, Köstebeğin yanına girdiğini yahut köstebek aldığını görmek bulunduğu yerden göç etmeye yahut mülkünü satmaya; Eve köstebek girmesi hırsıza delalet eder.


MollaCami Tabiri : Bir köstebek aldırım veya köstebeğin kendi yanına geldiğini gören kimse göç eder. Eğer mülkü varsa satar. Kendi evi veya başkasının evinde bir köstebeğin olduğunu görse, o yerin hırsızlardan muhafaza edilmesi yahut ev sahibinin, kendisiyle beraber bulunanlardan kaçınması lazımdır. Köstebek etini yiyen kimse fasık birinin gıybetini yapar. Köstebek, duvar delen hırsıza işarettir.Bu hayvanı görmek, günah, eziyet, toplantı, zevce ve evlada işarettir. Eğer rüya sahibinin borçlusu kaçmışsa onu yakalar. Köstebek görmek, zillete, bugz ve adavete bazen de aksaklığa işarettir. Köstebek etini yemek, haram rızka nail olmaya işarettir.

Benzer Konular

canlı kuran oku kuran dinle kuran izle
mekke kabe canlı yayın izle
büyük islam ilmihali
hadisi şerif
yemek tarifleri
en güzel oyunlar, oyun oyna