Rüyada Kör Olmak Görmek Ne Anlama Gelir ve Tabiri
Ana Sayfa »Rüya Tabirleri » Rüyada Kör Olmak Görmek Ne Anlama Gelir ve Tabiri

Rüyada Kör Olmak Görmek Ne Anlama Gelir ve Tabiri

   

Rüyada Kör Olmak görmek ile alakali tabirler, Rüyada Kör Olmak görmek ne anlama gelir? Rüyada Kör Olmak nasil tabir edilir? Diyanet rüya tabirlerine göre ve Kör Olmak dini rüya tabirlerinde Kör Olmak anlamı ve tabirini huzursayfasi.com sitemizden takip edebilirsiniz.

Nablusi Rüya Tabirleri : Rüyada kör olmak, dince sapıklığa, akrabasından büyük bir mirasa erişeceğine ve zengin olmaya delalet eder. Rüyada kör olduğunu gören kimse, zengin olur. Kör olduğunu gören kimse, Kur'an-ı Kerimi unutur.
Bir kimse rüyada bir adamın kendisini kör ettiğini görse, o insan onu sapıklığa düşürür. Kafir olan bir kimse rüyada kendisinin gözünü bir insanın kör ettiğini görse, o insan küfründen vazgeçer. Körlük fakirlik sebebiyle bir takım işlerde bulunmak suretiyle dinine zarar veren bir fakirdir.
Bir kafir rüyada kör olduğunu görse, ona üzüntü, zarar, keder ve sıkıntı erişir. Veya bir şeyi tazmin etmeye mecbur tutulur. Rüyada kör olduğunu ve yeni bir elbiseye sarıldığını gören kimse, ölür.
Rüyada kör olduğunu gören kimseye, hac veya savaşmanın farz olacağma delalet eder. Rüyada kör olduğunu gören kimse iyilikle anılır ve sözünde durur. Bazan da bu rüyanın tabiri Hz. Ishak ve Hz. Ya-kup (A.S.) 'm kıssalarına binaen rüya sahibi ilim ve hikmete nail olur.
Rüyada kör olduğunu ve arkasını kıbleye döndüğünü gören kimsenin delalet içinde bulunduğuna delalet eder. Rüyada iki gözünün de kör olduğunu gören kimse, hayasını yırtarak Allah (C.C.) tan utanmaz bir kimse olduğuna delalet eder.
Rüyada gözünün kör olduğunu gören kimse, zengin oMuktan sonra kör olur veya fakirlikten sonra zengin olur. Ya da mal veya çocuk yahut ailesinden kıymetli birisini kaybeder ve onu görmez.

Benzer Konular

canlı kuran oku kuran dinle kuran izle
mekke kabe canlı yayın izle
büyük islam ilmihali
hadisi şerif
yemek tarifleri
en güzel oyunlar, oyun oyna