Rüyada korkmak neye işarettir
Ana Sayfa »Rüya Tabirleri » Rüyada korkmak neye işarettir

Rüyada korkmak neye işarettir

   

Rüyada korkmak neye işarettir

Rüyada korkmak neye işarettir. Rüyada korkmak ile alakalı tabirleri bu sayfada derledik. İşte rüyada korkmak ne demek hakkında detaylı bilgi.

Nablusi Rüya Tabirleri : Rüyada korkak kimseyi görmek, gevşekliğe ve hastalıktan şifa bulmaya delalet eder. Harpte olan kimsenin bu rüyayı görmesinde hayır yoktur. Çünkü onun bu rüyası düşmana karşı korkaklığa delalet eder. Bazan da korkak kimseyi görmek, şecaata ve düşmanını korkutuncaya değin cesaret etmesine delalet eder.


MollaCami Tabiri : Rüyada korkak kimseyi görmek, gevşekliğe ve hastalıktan şifa bulmaya işarettir. Harpte olan kimsenin bu rüyayı görmesinde hayır yoktur.Bazen de korkak kimseyi görmek, şecaata ve düşmanını korkutuncaya değin cesaret etmesine işarettir.

Rüyada korkmak, emniyet ve kurtuluştur. Korkmak tövbeye işarettir. Bazen de bir kimse rüyada korktuğunu ve korkudan kaçtığını görse başkanlığa nail olur. Korkuyu beklediğini gören kimse harpde bulunur. Bir kimse korktuğunu ve birisinin kendisine "Korkmak" dediğini görse, kör olur. Rüyada kendisinin Allah Teala (C.C.) Üe korkutulduğunu kendisinin de korkmadığını görse, korkutan kimse kurtulmuş ve hayra nail olmuştur. Korkutulan da kötü ve zararlı şeylere girer.

Benzer Konular

canlı kuran oku kuran dinle kuran izle
mekke kabe canlı yayın izle
büyük islam ilmihali
hadisi şerif
yemek tarifleri
en güzel oyunlar, oyun oyna