Rüyada Kolçak Görmek Ne Anlama Gelir ve Tabiri
Ana Sayfa »Rüya Tabirleri » Rüyada Kolçak Görmek Ne Anlama Gelir ve Tabiri

Rüyada Kolçak Görmek Ne Anlama Gelir ve Tabiri

   

Rüyada Kolçak görmek ile alakali tabirler, Rüyada Kolçak görmek ne anlama gelir? Rüyada Kolçak nasil tabir edilir? Diyanet rüya tabirlerine göre ve Kolçak dini rüya tabirlerinde Kolçak anlamı ve tabirini huzursayfasi.com sitemizden takip edebilirsiniz.

Nablusi Rüya Tabirleri : Rüyada kolçak ve nazar isabet etmesin diye bağlanılan kolluk, kadın için zinet, iftihar ve güzelliktir. Erkek için, erkek kardeşin elinde olan kuvvettir. Çünkü bilek ve pazı erkek kardeş ile tabir edilir. Eğer kolçak altından olup pazısından taşkın olursa, kendileriyle dövülen kamçılara delalet eder. Sıkı kolçak olursa o çok sıkıntılı ve acelecidir.
Bir kimse üzerinde iki gümüş kolçak olduğunu görse, kardeşleri terketmekle onu rezil ederler. Onlardan kötü gördüğü şeyi müşahede eder ve ona kamçı ve kırbaç gibi şeyler isabet eder.
Rüyada kolunda bir gümüş kolçak bulunduğunu gören kimse, oğlunu, erkek kardeşinin kızıyla evlendirir. Eğer kolçak boncuktan olursa rüya sahibi erkek veya kızkardeşi tarafından birbirini müteakip üzüntü ve kedere düşer.
Rüyada kadının her giydiği şey, onun kocasına delalet eder. Bir kimse rüyada kendi üzerinde birtakım zinet eşyası bulunsa, o kimsenin maaşlı olduğuna delalet eder. Eğer gördüğü zinet eşyası elbiseler ile beraber olursa, o kimse şehid olur.

Benzer Konular

canlı kuran oku kuran dinle kuran izle
mekke kabe canlı yayın izle
büyük islam ilmihali
hadisi şerif
yemek tarifleri
en güzel oyunlar, oyun oyna