Rüyada Kısas Yapmak Görmek Ne Anlama Gelir ve Tabiri
Ana Sayfa »Rüya Tabirleri » Rüyada Kısas Yapmak Görmek Ne Anlama Gelir ve Tabiri

Rüyada Kısas Yapmak Görmek Ne Anlama Gelir ve Tabiri

   

Rüyada Kısas Yapmak görmek ile alakali tabirler, Rüyada Kısas Yapmak görmek ne anlama gelir? Rüyada Kısas Yapmak nasil tabir edilir? Diyanet rüya tabirlerine göre ve Kısas Yapmak dini rüya tabirlerinde Kısas Yapmak anlamı ve tabirini huzursayfasi.com sitemizden takip edebilirsiniz.

Nablusi Rüya Tabirleri : Rüyada katil olduğundan dolayı kısas olarak öldürülmek, sonucunu bekliyerek itaat etmeğe delalet eder. Biı kimseyi rüyada katil olduğundan dolayı bir adam öldürse, o kimsenin bir kişiyi öldürmesinden veya yaralamasından dolayı arandığına delalet eder.
Arslan veya karakuş gibi yırtıcı bir hayvan tarafından kısas ola rak öldürüldüğünü gören o kimseye saltanat sahibi birisi tarafındar erişecek zillete hakarete veya bir hastalıktan dolayı gelecek afet ve be laya delalet eder.


MollaCami Tabiri : Rüyada katil olduğundan dolayı kısas olarak öldürülmek.sonucunu bekliyerek itaat etmeğe işarettir.Bir kimseyi rüyada katil olduğundan dolayı bir adam öldürse, o kimsenin bir kişiyi öldürmesinden veya yaralamasından dolayı arandığına işarettir.

Benzer Konular

canlı kuran oku kuran dinle kuran izle
mekke kabe canlı yayın izle
büyük islam ilmihali
hadisi şerif
yemek tarifleri
en güzel oyunlar, oyun oyna