Rüyada Kevser Görmek Ne Anlama Gelir ve Tabiri
Ana Sayfa »Rüya Tabirleri » Rüyada Kevser Görmek Ne Anlama Gelir ve Tabiri

Rüyada Kevser Görmek Ne Anlama Gelir ve Tabiri

   

Rüyada Kevser görmek ile alakali tabirler, Rüyada Kevser görmek ne anlama gelir? Rüyada Kevser nasil tabir edilir? Diyanet rüya tabirlerine göre ve Kevser dini rüya tabirlerinde Kevser anlamı ve tabirini huzursayfasi.com sitemizden takip edebilirsiniz.

Nablusi Rüya Tabirleri : Rüyada Cennette bulunan kevserden su içtiğini gören kimse alim, amel, güzel itikat ve Resulullah (S.A.V.)'ın sünnetine uymaya delalet eder.
Rüyada Kevser ırmağından içen kimse kafir ise Müslüman, günahkarsa tevbe eder veya bir bid'attan Sünnet-i Seniyyeye veya kötü bir kadından saliha bir kadına yahut haram olan bir kazançtan helal olan bir kazanca intikal eder.
Kevser ırmağından içtiğini gören kimse: «(Habibim) hakikat bi sana Kevser'i verdik» (Sûre-î Kevser, ayet 1) mealindeki ayet işaretince reislik, zaferi düşmana galip gelmeye nail olur.


İhya Rüya Tabirleri : Cennetki bu sudan içtiğini görmek güzel amele, hayırlı ilme ve sağlam itikada, Peygamberimizin (s.a.v.) sünnetine uymaya, Kevser suyu kafir için iman etmeye, günahkar için tövbeye, bid'at ehli için doğru inanç ve itikada, Kevser ırmağından su içmek düşmaana galip gelmeye, saliha kadına ve helal kazanca delalet eder.

Benzer Konular

canlı kuran oku kuran dinle kuran izle
mekke kabe canlı yayın izle
büyük islam ilmihali
hadisi şerif
yemek tarifleri
en güzel oyunlar, oyun oyna