Rüyada Keşkek Görmek Ne Anlama Gelir ve Tabiri
Ana Sayfa »Rüya Tabirleri » Rüyada Keşkek Görmek Ne Anlama Gelir ve Tabiri

Rüyada Keşkek Görmek Ne Anlama Gelir ve Tabiri

   

Rüyada Keşkek görmek ile alakali tabirler, Rüyada Keşkek görmek ne anlama gelir? Rüyada Keşkek nasil tabir edilir? Diyanet rüya tabirlerine göre ve Keşkek dini rüya tabirlerinde Keşkek anlamı ve tabirini huzursayfasi.com sitemizden takip edebilirsiniz.

Nablusi Rüya Tabirleri : Rüyada keşkek görmek, üzüntü veya işçileri tarafından dövülmektir. Hasta bulunan bir yerde keşkek pişirdiğini görse, o hastanın öleceğinden korkulur.
Bir kimse rüyada birtakım askerlerin keşkek veya pişmiş kelle yediklerini görse, askerler arasında harp çıkar ve birtakım rütbeliler ölür.


İhya Rüya Tabirleri : Etli keşkek yemek hazmı kolay ve güzel rızka, keşkeği sade pişmiş olarak yemek zorlukla kazanılan nimete; Keşkek görmek üzüntüye, hırpalanmaya, Hasta bulunan evde keşkek pişmesi onun vefatına; Askerlerin keşkek ve kelle yemesi aralarında çıkacak ihtilafaa ve birtakım rütbeli subayların öldürülmesine; Kışın keşkek yapmak devamlı rızka, Keşkekçi, cellad ya da işkenceciye, şerli ve boş konuşan kimseye delalet eder.

Benzer Konular

canlı kuran oku kuran dinle kuran izle
mekke kabe canlı yayın izle
büyük islam ilmihali
hadisi şerif
yemek tarifleri
en güzel oyunlar, oyun oyna