Rüyada Kelleci Görmek Ne Anlama Gelir ve Tabiri
Ana Sayfa »Rüya Tabirleri » Rüyada Kelleci Görmek Ne Anlama Gelir ve Tabiri

Rüyada Kelleci Görmek Ne Anlama Gelir ve Tabiri

   

Rüyada Kelleci görmek ile alakali tabirler, Rüyada Kelleci görmek ne anlama gelir? Rüyada Kelleci nasil tabir edilir? Diyanet rüya tabirlerine göre ve Kelleci dini rüya tabirlerinde Kelleci anlamı ve tabirini huzursayfasi.com sitemizden takip edebilirsiniz.

Nablusi Rüya Tabirleri : Rüyada kelle satan kimseyi görmek, kuyumcu gibi halkın sermayesini tasarruf eden kimseye delalet eder. Bazan Ca. onu görmek, ölüme yahut sıkıntılara düşmeye, eğer sattığı kelle tanınmıyor yahut kılları ve boynuzları kanlı ise, alimlerin yok olması/a ve 'reislerin cimriliğine delalet eder. Özellikle onlara hakim ve satıcısı bulunan kimse tanınmıyor veya şiddet sahibi birisi ise, kelleci şehirlerinde kendileri için kıymet ve şerefli olan halkın reislerinin malikidir.
Bir kimse kelle satandan bir kelle satın alsa o kimse reislerden faydalanacağını bir hocayı veya kendisinin meşgul olacağı bir hizmetçiyi talep eder. Kelleci, gerek saltanat ve gerek sanat ve tedbir ciheti ile halkın reisini kahredendir. Kelleci, sultan ile de tabir edilir.

Benzer Konular

canlı kuran oku kuran dinle kuran izle
mekke kabe canlı yayın izle
büyük islam ilmihali
hadisi şerif
yemek tarifleri
en güzel oyunlar, oyun oyna