Rüyada Kavuşmak Görmek Ne Anlama Gelir ve Tabiri
Ana Sayfa »Rüya Tabirleri » Rüyada Kavuşmak Görmek Ne Anlama Gelir ve Tabiri

Rüyada Kavuşmak Görmek Ne Anlama Gelir ve Tabiri

   

Rüyada Kavuşmak görmek ile alakali tabirler, Rüyada Kavuşmak görmek ne anlama gelir? Rüyada Kavuşmak nasil tabir edilir? Diyanet rüya tabirlerine göre ve Kavuşmak dini rüya tabirlerinde Kavuşmak anlamı ve tabirini huzursayfasi.com sitemizden takip edebilirsiniz.

Nablusi Rüya Tabirleri : Rüyada birbirine kavuşmak, sıla-i rahme ve oruca kavuşmaya delalet eder.
Ulema ve sulehaya ulaşmak, dostluğu muhafazaya, sözünde durmaya, yahut miktarına göre hoşlanacakları bir şeyden dolayı melik, amir ve vezirlere yaklaşmaya delalet eder.
Bid'at sahibi ve ehl-i zimmetten birisine kavuşmak, dünya ve, dininin bozulacağına, vakitlerini oyun ve fuzulî şeyler ile zayi etmeye delalet eder.


Diyanet Ruya : Rüyada iki kişinin birbirlerine kavuştuklarının görülmesi; ibâdetle tabir olunur. Bir kimsenin uzun zamandır görmediği bir yakınma kavuştuğunu görmesi; o kimsenin beklediği iyi bir haberi alacağına işaret eder. Bir kimsenin uzaktan gelen bir yolcusuna kavuştuğunu ve onu kucakladığını görmesi; o kimsenin hastalığından şifa bulup iyileşeceğine, kişinin rüyasında sevmediği bir kimseye kavuştuğunu ve onunla kucaklaştığını görmesi; o kimsenin zamanlarını birtakım kötü alışkanlıklarla geçirdiğine yorumlanır.


İhya Rüya Tabirleri : Sıla-i rahme (akraba ziyaretine), ramazan ayına ulaşmaya, İyi kimselere kavuşmak hayra, kötü kimselere kavuşmak şerre delalet eder.

Benzer Konular

canlı kuran oku kuran dinle kuran izle
mekke kabe canlı yayın izle
büyük islam ilmihali
hadisi şerif
yemek tarifleri
en güzel oyunlar, oyun oyna