Rüyada Kavaf Görmek Ne Anlama Gelir ve Tabiri
Ana Sayfa »Rüya Tabirleri » Rüyada Kavaf Görmek Ne Anlama Gelir ve Tabiri

Rüyada Kavaf Görmek Ne Anlama Gelir ve Tabiri

   

Rüyada Kavaf görmek ile alakali tabirler, Rüyada Kavaf görmek ne anlama gelir? Rüyada Kavaf nasil tabir edilir? Diyanet rüya tabirlerine göre ve Kavaf dini rüya tabirlerinde Kavaf anlamı ve tabirini huzursayfasi.com sitemizden takip edebilirsiniz.
 

Nablusi Rüya Tabirleri : Kadınların ayakkabılarını diken sanatkar kimseyi görmek, nikah kıyan, veya arsız ve namussuz kimseye delalet eder. Erkek ayakkabısını yapan kimseyi görmek, köle ve cariyeden hizmetçiye ve yolculuklara delalet eder.
«Zebrail» ve «Seramid» denilen ayakkabı dikicisini görmek de geçim ve para bolluğuna, nesil ve evlada, hanıma ve bir şeyi istenilen şekilde yerli yerinde yapmaya delalet eder. Bu rüya, bazan, din ve dünya işlerinde (rüya gören kimsenin elinden hasıl olacak) hayr'a delalettir.
Tanınmayan kavaf, mirasları adaletle taksim eden kimsedir, göncüyü görmek de böylece tabir edilir. Çünkü hayvanların derisi mirastır.
Pabuç yapıcısını görmek, kadınların işlerini süslemesi cihetiyle cariyelere delalet eder. Çünkü pabuç kadınla tabir edilir.


İhya Rüya Tabirleri : Bakınız; Ayakkabıcı.

 

Benzer Konular

canlı kuran oku kuran dinle kuran izle
mekke kabe canlı yayın izle
büyük islam ilmihali
hadisi şerif
yemek tarifleri
en güzel oyunlar, oyun oyna