Rüyada Kase: Görmek Ne Anlama Gelir ve Tabiri
Ana Sayfa »Rüya Tabirleri » Rüyada Kase: Görmek Ne Anlama Gelir ve Tabiri

Rüyada Kase: Görmek Ne Anlama Gelir ve Tabiri

   

Rüyada Kase: görmek ile alakali tabirler, Rüyada Kase: görmek ne anlama gelir? Rüyada Kase: nasil tabir edilir? Diyanet rüya tabirlerine göre ve Kase: dini rüya tabirlerinde Kase: anlamı ve tabirini huzursayfasi.com sitemizden takip edebilirsiniz.

Nablusi Rüya Tabirleri : Rüyada görülen kase, zevceye yahut evinin geçimine delalet eder. Eğer kase güzel ve çok kıymetli olursa, onun delalet ettiği şey şereflidir.
Kase satıcısını görmek, bol yaşayışa, emniyete ve yolculuktan alı-konmaya delalet eder. Ancak bakır kasenin satışını görmek, bu tabirin tersinedir. Çünkü, bu gibi şeyler yolculuktan sayılan şeylerdir.
Rüyada görülen kase, kadın cevherindendir. Binaenaleyh bir kimse rüyada kendisine kase içinde bir su verildiğini görse, bu rüya onun karnındaki çocuk ile tabir edilir. Eğer kendisine verilen su kalın ve bayağı bir çanak içindeyse bu rüya rahimdeki çocukla tabir edilir.
Kasenin kırıldığını ve suyun durduğunu görse, hanımının ölümüne ve onun karnmdaki çocuğun ölmesine ve anasının kurtulmasına delalet eder. Bazan kasenin kırılması sucunun ölümüne delalet eder.
Hasta olan bir kimseye bir kase verildiğini görse ve kasenin içinde olan rakıyı, suyu, hardalı, harzeli yahut sabır otunu içtiğini görse, o hastanın ölüm şarabmı içmesine delalet eder.

Benzer Konular

canlı kuran oku kuran dinle kuran izle
mekke kabe canlı yayın izle
büyük islam ilmihali
hadisi şerif
yemek tarifleri
en güzel oyunlar, oyun oyna