Rüyada Karışlamak Görmek Ne Anlama Gelir ve Tabiri
Ana Sayfa »Rüya Tabirleri » Rüyada Karışlamak Görmek Ne Anlama Gelir ve Tabiri

Rüyada Karışlamak Görmek Ne Anlama Gelir ve Tabiri

   

Rüyada Karışlamak görmek ile alakali tabirler, Rüyada Karışlamak görmek ne anlama gelir? Rüyada Karışlamak nasil tabir edilir? Diyanet rüya tabirlerine göre ve Karışlamak dini rüya tabirlerinde Karışlamak anlamı ve tabirini huzursayfasi.com sitemizden takip edebilirsiniz.

Nablusi Rüya Tabirleri : Rüyada bir şeyi karışlamak geometriye, yeni bir şeyi kesmeye veya yolculuğa delalet eder. Bazan da karışlama, insanın tenasül uzvuna delalet eder. Rüyada bir karış boyundaki mızrakla münakaşa ve mücadele ettiğini gören kimse, bakire bir kızla cinsi münasebette bulunur.


Diyanet Ruya : Rüyada karışlamak, yolculuk ile tabir olunur. Bir kimsenin rüyasında bir gencin boyunu karışlayarak ölçmeye çalıştığını görmesi; o kimsenin bakire bir kızla evleneceğine, kişinin rüyasında da bir yerin kaç santim olduğunu anlamak maksadıyla orayı karışladığını görmesi; o kimsenin uzun bir yolculuğa çıkacağına işaretle ta olunur.


İhya Rüya Tabirleri : Bir şeyi karışlayarak ebatını tesbit etmek mühendislik yahut geometriye, elbise diktirmeye yahut yolculuğa, Kişinin karışı onun üreme organına da delalet eder.


MollaCami Tabiri : Rüyada bir şeyi karışlamak geometriye, yeni bir şeyi kesmeyeveya yolculuğa işarettir.

Benzer Konular

canlı kuran oku kuran dinle kuran izle
mekke kabe canlı yayın izle
büyük islam ilmihali
hadisi şerif
yemek tarifleri
en güzel oyunlar, oyun oyna