Rüyada Kapı Mandalı Görmek Ne Anlama Gelir ve Tabiri
Ana Sayfa »Rüya Tabirleri » Rüyada Kapı Mandalı Görmek Ne Anlama Gelir ve Tabiri

Rüyada Kapı Mandalı Görmek Ne Anlama Gelir ve Tabiri

   

Rüyada Kapı Mandalı görmek ile alakali tabirler, Rüyada Kapı Mandalı görmek ne anlama gelir? Rüyada Kapı Mandalı nasil tabir edilir? Diyanet rüya tabirlerine göre ve Kapı Mandalı dini rüya tabirlerinde Kapı Mandalı anlamı ve tabirini huzursayfasi.com sitemizden takip edebilirsiniz.

Nablusi Rüya Tabirleri : Rüyada kapı mandalı görmek, yola çıkmaktan ıztırap duyan yaramaz hizmetçiye delalet eder. Ağaçtan olan mandal, hile ile yapılan fetih ve zafere delalet eder.
Bir kimse rüyada kapısını sürgü ile kilitlenmiş olduğunu görse, o kimsenin dünya işlerini korumaya muktedir olmamasına delalet eder.
Bir kimse rüyada kapısının kapanmasını istediği halde kapanma-sa, o kimsenin aciz kaldığı bi.:' şeyden imtina etmesine delalet eder.
Gazi olan kimse, kapalı olan bir kapıyı açtığını görse, bir kaleyi deler veya fetheder. Eğer kapalı olan bir kapıyı başkasınm açtığmı görse, o gazi o adam vasıtasiyle hile tertip ederek bir kaleyi delmeye muvaffak olur ve o adam tarafmdan gaziye hayır kapıları açılır.
Kapı arkasına vurulan sürgü, bazan çocuğa veya kötürüm zevceye yahut ağır yürüyen hayvana delalet eder. Bazan sürgü korkudan emin olmaya, düşmandan korunmaya ve gömülü mala veya kabirde bulunan ölüye bazan da, sihire, sırları gizlemeye ve yolculuktan geri kalmaya delalet eder.
Rüyada yanında sürgü bulunduğunu gören kimse fakir ise, zenginliğine, perişansa, azil olacağına delalet eder. Bazan sürgü, zinadan olan çocuğa veya bir yere bırakılmış ve atılmış bir çocuğa delalet eder.


MollaCami Tabiri : Rüyada kapı mandalı görmek, yola çıkmaktan ızdırap duyankötü hizmetçiye işarettir. Ağaçtan olan mandal, hile ile yapılan fetih ve zafere işarettir. Bir kimse rüyada kapısının sürgü ile kilitlenmiş olduğunu görse, o kimsenin dünya işlemi korumaya muktedir olmamasına işarettir.Bir kimse rüyada kapısının kapanmasını istediği halde kapatamaması, kimsenin aciz kaldığı bir şeyden imtina etmesine işarettir. Kapı arkasına vurulan sürgü, bazen çocuğa veya kötürüm zevceye yahut ağır yürüyen hayvana işarettir. Bazen sürgü korkudan emin olmaya, düşmandan korunmaya ve gömülü mala veya kabirde bulunan ölüye bazen de, sihire, sırları gizlemeye ve yolculuktan geri kalmaya işarettir.

Benzer Konular

canlı kuran oku kuran dinle kuran izle
mekke kabe canlı yayın izle
büyük islam ilmihali
hadisi şerif
yemek tarifleri
en güzel oyunlar, oyun oyna