Rüyada Kapamak Görmek Ne Anlama Gelir ve Tabiri
Ana Sayfa »Rüya Tabirleri » Rüyada Kapamak Görmek Ne Anlama Gelir ve Tabiri

Rüyada Kapamak Görmek Ne Anlama Gelir ve Tabiri

   

Rüyada Kapamak görmek ile alakali tabirler, Rüyada Kapamak görmek ne anlama gelir? Rüyada Kapamak nasil tabir edilir? Diyanet rüya tabirlerine göre ve Kapamak dini rüya tabirlerinde Kapamak anlamı ve tabirini huzursayfasi.com sitemizden takip edebilirsiniz.

Nablusi Rüya Tabirleri : Rüyada yeni bir kapıyı kapadığını gören kimse, bekarsa saliha bir kadınla evlenir. Eğer evli ise, hanımından ayrılır. Bazan bir veya daha fazla kapıyı kapamak bir husustan dolayı iş sahibinin bir hizmette devamlı kalacağma delalet eder.
Kilit kapadığını gören kimse, bir kadmla evlenir.
Kapamak hile ile açmaya delalet eder.
Kapısının kapalı olduğunu gören kimse, dünya işlerini korumaya çalışır. Evinin kapısını kapamak istediğini ve kapadığını gören kimse, aciz kaldığı bir durumdan imtina eder.


İhya Rüya Tabirleri : Kapı, kilit vb. şeyleri kapamak erkek için evlenmeye, Kapamak bazen hile ile açmaya, üstesinden gelemeyeceği bir işten kaçınmaya delalet eder.


MollaCami Tabiri : Rüyada bir kapıyı kapadığını gören kimse, bekarca saliha bir kadınla evlenir. Eğer evli ise, hanımından ayrılır. Bazen bir veya daha fazla kapıyı kapamak bir husustan dolayı iş sahibinin bir hizmette devamlı kalacağınaişarettir. Kilit kapadığını gören kimse, bir kadınla evlenir. Kapısının kapalı olduğunu gören kimse, dünya işlerini korumaya çalışır. Evinin kapışını kapamak istediğini ve kapadığını gören kimse, aciz kaldığı bir durumdan imtina eder.

Benzer Konular

canlı kuran oku kuran dinle kuran izle
mekke kabe canlı yayın izle
büyük islam ilmihali
hadisi şerif
yemek tarifleri
en güzel oyunlar, oyun oyna