Rüyada Kanat Görmek Ne Anlama Gelir ve Tabiri
Ana Sayfa »Rüya Tabirleri » Rüyada Kanat Görmek Ne Anlama Gelir ve Tabiri

Rüyada Kanat Görmek Ne Anlama Gelir ve Tabiri

   

Rüyada Kanat görmek ile alakali tabirler, Rüyada Kanat görmek ne anlama gelir? Rüyada Kanat nasil tabir edilir? Diyanet rüya tabirlerine göre ve Kanat dini rüya tabirlerinde Kanat anlamı ve tabirini huzursayfasi.com sitemizden takip edebilirsiniz.

Nablusi Rüya Tabirleri : Rüyada kanat, erkek evladdır. Bundan dolayı iki kanadı olduğunu gören kimsenin iki erkek çocuğu dünyaya gelir.
Kanat, elbisedir. Elbise de tabirde, maldır. Bazan yelek, iyi ve kıymetli et ile tabir edilir. Bazan da rütbeye delalet eder. Çünkü bir ata sözünde, ufalan kimse falancanın kanadiyle uçtu» denilir. Bazan da yelek, ekinden biten şeylere delalet eder.
Rüyada kanadının olduğunu ve bununla uçtuğunu gören kimse, kuvvet ve kudretle yolculuk yapar. Kanadı olduğunu fakat uçmadığını görene bu rüya hayırlıdır.
Iki kanad, mal ve iki çocuktur. Bundan dolayı kanadının kırıldığını gören kimsenin çocuğu hasta olur. Kanadının yerinden koparüdı-ğını görenin çocuğu ölür.
Kanat, mal ve yolculuktur. Bazan da kanat, rüya sahibi için akrabaları tarafından gelecek yara ve acıya delalet eder.
Kanadınm kendisine ağırlık verdiğini ve uçamaz hale geldiğini gören kimsenin günah işlemiş olduğuna delalet eder.


İhya Rüya Tabirleri : Erkek evlada, rütbeye, mal ve elbiseye, Kişiye ağırlık veren ve uçmak için gerekli rüzgarı bulamayan kanat işlenen günahların ağırlığına delalet eder.


MollaCami Tabiri : Rüyada kanat, erkek evlattır. Bundan dolayı iki kanadı olduğunu gören kimsenin iki erkek çocuğu dünyaya gelir. Kanat, elbisedir. Elbise de tabirde, maldır. Bazen de rütbeye işarettir. Rüyada kanadının olduğunu ve bununlauçtuğunu gören kimse, kuvvet ve kudretle yolculuk yapar. Kanadı olduğunu fakat uçmadığını görene bu rüya hayırlıdır. İki kanat, mal ve iki çocuktur. Bundan dolayı kanadının kırıldigını gören kimsenin çocuğu hasta olur. Kanadının yerinden koparıldığını görenin çocuğu ölür. Kanat, mal veyolculuktur. Bazen de kanat, rüya sahibi için akrabaları tarafından gelecek acıya işarettir. Kanadının kendisine ağırlık verdiğini ve uçamaz hale geldiğini gören kimsenin günah işlemiş olduğuna işarettir.

Benzer Konular

canlı kuran oku kuran dinle kuran izle
mekke kabe canlı yayın izle
büyük islam ilmihali
hadisi şerif
yemek tarifleri
en güzel oyunlar, oyun oyna