Rüyada Kabarcık Görmek Ne Anlama Gelir ve Tabiri
Ana Sayfa »Rüya Tabirleri » Rüyada Kabarcık Görmek Ne Anlama Gelir ve Tabiri

Rüyada Kabarcık Görmek Ne Anlama Gelir ve Tabiri

   

Rüyada Kabarcık görmek ile alakali tabirler, Rüyada Kabarcık görmek ne anlama gelir? Rüyada Kabarcık nasil tabir edilir? Diyanet rüya tabirlerine göre ve Kabarcık dini rüya tabirlerinde Kabarcık anlamı ve tabirini huzursayfasi.com sitemizden takip edebilirsiniz.

Nablusi Rüya Tabirleri : Rüyada insanın vücudunda görülen kabarcık, borç ve alacağı istemeye delalet eder. Bazıları da kabarcık illeti, mala ve malın fazlalığına delalet eder. Bundan dolayı vücudunda kabarcık ve çıban çıktığını gören kimsenin malı çoğalır.
Çocuğunun vücudunda kabarcık olduğunu gören kimsenin çocuğuna ait olan malm çoğalmasına delalet eder, dediler.
Vücudunda yara olduğunu ve ondan kan ve irin gibi şeylerin çıktığını gören kimseyĞ zararı olmayan faideli mala delalet eder.


Diyanet Ruya : Rüyada bir insanın vücudunda görülen kabarcıklar, borç ve alacağı istemekle tabir olunur. Bir kimsenin rüyasında vücudunda kabarcık ve çıban çıktığını görmesi; o kimsenin malının çoğalacağına delalet eder. Rüyada bir çocuğun vücudunda kabarcık çıktığının görülmesi; o çocuğun malının artacağına, kişinin rüyasında vücudunun yara olduğunu ve o yaradan kan ve irin aktığını görmesi; o kimsenin malının çoğalacağına işaret eder.


İhya Rüya Tabirleri : İnsan vücudunda görülen kabarcıklar alacağa, mala ve dünyalığa delalet eder.


MollaCami Tabiri : Rüyada insanın vücudunda görülen kabarcık, borç ve alacağıistemeye işarettir. Bazdan da kabarcık hastalığı, mala ve malın fazlalığına işarettir. Bundan dolayı vücudunda kabarcık ve çıban çıktığını gören kimsenin malı çoğalır.Çocuğunun vücudunda kabarcık olduğunu gören kimsenin çocuğuna ait olan malın çoğalmasına işarettir, dediler.Vücudunda yara olduğunu ve ondan kan ve irin gibi şeylerin çıktığını gören kimseye zararı olmayan faideli mala işarettir.

Benzer Konular

canlı kuran oku kuran dinle kuran izle
mekke kabe canlı yayın izle
büyük islam ilmihali
hadisi şerif
yemek tarifleri
en güzel oyunlar, oyun oyna