Rüyada Kabalık Görmek Ne Anlama Gelir ve Tabiri
Ana Sayfa »Rüya Tabirleri » Rüyada Kabalık Görmek Ne Anlama Gelir ve Tabiri

Rüyada Kabalık Görmek Ne Anlama Gelir ve Tabiri

   

Rüyada Kabalık görmek ile alakali tabirler, Rüyada Kabalık görmek ne anlama gelir? Rüyada Kabalık nasil tabir edilir? Diyanet rüya tabirlerine göre ve Kabalık dini rüya tabirlerinde Kabalık anlamı ve tabirini huzursayfasi.com sitemizden takip edebilirsiniz.

Nablusi Rüya Tabirleri : Rüyada kabalıkla anıldığını gören kimse, vali veya mütevelli ise: «Eğer (bilfarz) kaba, katı yürekli olsaydın onlar tarafından her halde dağılıp gitmişlerdi bile» (Sûre-i Al.i lmran, ayet 159.) mealindeki ayet gereğince, valilikten veya mütevellilikten alınırlar.


Diyanet Ruya : Rüyada kabalık yapıldığının görülmesi büyüklükle tabir olunur. Bir kimsenin rüyasında kendisine bir başkasının kabalık ettiğini görmesi; o kimsenin halen yürütmekte olduğu işinde yüksek bir dereceye erişeceğine, kişinin rüyasında kendisinin bir başkasına kabalık ettiğini görmesi; o kimsenin bir büyüğüne karşı saygısızlık yaptığına yorumlanır.


İhya Rüya Tabirleri : Kalp kırıcı ve kaba saba davrandığını görmek memur ve yönetici için azledilmeye, Kabalık yaptığını görmek bereketsizliğe, itibar ve değer kaybetmeye delalet eder. (Ayrıca Bakınız; Kabadayı.)


MollaCami Tabiri : Rüyada kabalıkla anıldığını gören kimse, vali veya mütevelli ise valilikten veya mütevellilikten alınırlar.

Benzer Konular

canlı kuran oku kuran dinle kuran izle
mekke kabe canlı yayın izle
büyük islam ilmihali
hadisi şerif
yemek tarifleri
en güzel oyunlar, oyun oyna