Rüyada Sürgünlük Görmek Ne Anlama Gelir ve Tabiri
Ana Sayfa »Rüya Tabirleri » Rüyada Sürgünlük Görmek Ne Anlama Gelir ve Tabiri

Rüyada Sürgünlük Görmek Ne Anlama Gelir ve Tabiri

   

Rüyada Sürgünlük görmek ile alakali tabirler, Rüyada Sürgünlük görmek ne anlama gelir? Rüyada Sürgünlük nasil tabir edilir? Diyanet rüya tabirlerine göre ve Sürgünlük dini rüya tabirlerinde Sürgünlük anlamı ve tabirini huzursayfasi.com sitemizden takip edebilirsiniz.

Nablusi Rüya Tabirleri : Rüyada görülen sürgünlük, hapse delalet eder. Bundan dolayı rüyada bir şehirden sürüldüğünü gören kimse, hapsedilir. Rüyada Cennetten sürüldüğünü gören kimse, fakir olur.
Alim bir kimseyi sürdüğünü ve ona şiddet gösterdiğini veya ona bağırıp çağırdığım gören kimse, korkunç bir şeye düşmesine ve hilekar bir düşmanın onun mülkünü istila etmesine delalet eder. Görünüşü mütedeyyin ve salih olan bir kimsenin rüyada sürülmesi, o kimsenin ibadet ehlinden kaçmasına ileri gelenler tarafından kabul edilmesine ve onlara teveccüh göstermesine delalet eder.
Bazan da bu rüya, süren kimsede vaki olacak eksikliğe delalet eder.


MollaCami Tabiri : Rüyada görülen sürgünlük, hapse işarettir. Bundan dolayı rüyada bir şehirden sürüldügünü gören kimse, hapsedilir. Rüyada Cennetten sürüldüğünü gören kimse, fakir olur. Alim bir kimseyi sürdüğünü ve ona şiddet gösterdiğini veya ona baginp çağırdığım gören kimse, korkunç bir şeye düşmesine ve hilekar bir düşmanın onun mülkünü istila etmesineişarettir. Görünüşü mütedeyyin ve salih olan bir kimsenin rüyada sürülmesi,o kimsenin ibadet ehlinden kaçmasına ileri gelenler tarafından kabul edilmesine ve onlara teveccüh göstermesine işarettir.

Benzer Konular

canlı kuran oku kuran dinle kuran izle
mekke kabe canlı yayın izle
büyük islam ilmihali
hadisi şerif
yemek tarifleri
en güzel oyunlar, oyun oyna