Rüyada Sürçmek Görmek Ne Anlama Gelir ve Tabiri
Ana Sayfa »Rüya Tabirleri » Rüyada Sürçmek Görmek Ne Anlama Gelir ve Tabiri

Rüyada Sürçmek Görmek Ne Anlama Gelir ve Tabiri

   

Rüyada Sürçmek görmek ile alakali tabirler, Rüyada Sürçmek görmek ne anlama gelir? Rüyada Sürçmek nasil tabir edilir? Diyanet rüya tabirlerine göre ve Sürçmek dini rüya tabirlerinde Sürçmek anlamı ve tabirini huzursayfasi.com sitemizden takip edebilirsiniz.

Nablusi Rüya Tabirleri : Bir kimse rüyada ayağının baş parmağının sürçtüğünü ve yere düştüğünü görse, o kimse üzerinde fazla borç yığılır. Eğer parmağından kan çıkarsa, o kimse haram bir mala malik olur. Veya onun malına bir musibet erişir.


İhya Rüya Tabirleri : Dil sürçmesi düşünmeden konuşmaya, söz yüzünden çekilecek sıkıntılara; Ayak sürçmesinden dolayı düşmek aşırı borca, ayağından kan çıkarsa haram mala yahut malına isabet edecek zarara delalet eder.


Seyyid Süleyman : Rüyasında ayağının sürçtüğünü ve burkulduğunu görenin üzerinde, borç birikir. Eğer sürçen ayağından kan çıkarsa, bir belaya uğrar veya eline haram mal geçer.
Kirmani demiştir ki: Davası olan biri bu rüyayı görürse, yenik düşer. Ayağının sebepsiz yere sürçtüğünü gören, doğru yoldan ayrılır.

Benzer Konular

canlı kuran oku kuran dinle kuran izle
mekke kabe canlı yayın izle
büyük islam ilmihali
hadisi şerif
yemek tarifleri
en güzel oyunlar, oyun oyna