Rüyada Su Tulumu Görmek Ne Anlama Gelir ve Tabiri
Ana Sayfa »Rüya Tabirleri » Rüyada Su Tulumu Görmek Ne Anlama Gelir ve Tabiri

Rüyada Su Tulumu Görmek Ne Anlama Gelir ve Tabiri

   

Rüyada Su Tulumu görmek ile alakali tabirler, Rüyada Su Tulumu görmek ne anlama gelir? Rüyada Su Tulumu nasil tabir edilir? Diyanet rüya tabirlerine göre ve Su Tulumu dini rüya tabirlerinde Su Tulumu anlamı ve tabirini huzursayfasi.com sitemizden takip edebilirsiniz.

Nablusi Rüya Tabirleri : Rüyada su kabı görmek, yolculuğa delalet eder. Bazan çocuk düşüren kadına, bazan da fakirlik ve zenginliğe de delalet eder. Su tulumu dar yerlere de delalet eder.
Evinde su ile dolu bir tulum gören kimsenin hanımının hamile olmasına delalet eder. Çünkü su çocuktur. Tulum ise kadının karnıdır.
Rüyada sucunun karnı tulumu, tulumu da karnıdır. Karnının ya-nldığını ve delindiğini görse, bu rüya onun su tulumuyla ilgilidir.
Su dağıtıcı, su tulumunun, su sızdırdığını görse onun ishal olacağına delalet eder.


Diyanet Ruya : Rüyada su tulumu görülmesi; yolculuğa işaret eder. Bazen de çocuk düşüren hanıma, bazen de fakirlik ve zenginliğe delaletle tabir olunur. Bir kimsenin rüyasında su tulumu görmesi; o kimsenin hanımının hamile olduğuna işaret eder.


MollaCami Tabiri : Rüyada su kabı görmek, yolculuğa işarettir. Bazen çocuk düşüren kadına, bazen de fakirlik ve zenginliğe de işarettir. Su tulumu dar yerlere de işarettir. Evinde su ile dolu bir tulum gören kimsenin hanımının hamileolmasına işarettir. Çünkü su çocuktur. Tulum ise kadının karnıdır.

Benzer Konular

canlı kuran oku kuran dinle kuran izle
mekke kabe canlı yayın izle
büyük islam ilmihali
hadisi şerif
yemek tarifleri
en güzel oyunlar, oyun oyna