Rüyada Sulu Çamur Görmek Ne Anlama Gelir ve Tabiri
Ana Sayfa »Rüya Tabirleri » Rüyada Sulu Çamur Görmek Ne Anlama Gelir ve Tabiri

Rüyada Sulu Çamur Görmek Ne Anlama Gelir ve Tabiri

   

Rüyada Sulu Çamur görmek ile alakali tabirler, Rüyada Sulu Çamur görmek ne anlama gelir? Rüyada Sulu Çamur nasil tabir edilir? Diyanet rüya tabirlerine göre ve Sulu Çamur dini rüya tabirlerinde Sulu Çamur anlamı ve tabirini huzursayfasi.com sitemizden takip edebilirsiniz.

Nablusi Rüya Tabirleri : Bir kişinin rüyada sulu bir çamurda yürümesi, o kimsenin düşeceği üzüntü ve kedere, erişeceği fitne ve meşakkate delalet eder.
Bir kimse rüyada sulu bir çamurda yürüdüğünü görse, o yer halkı ve çamura giren kimse için, üzüntü, keder ve korkuya, delalet eder. Keza bir kişinin sertçe yağan bir yağmurda yürüdüğünü görmesi, o yağmurdan ona isabet eden miktarca üzüntü, keder ve korkuya düşmesine delalet eder.
Bazı tabirciler bir kimsenin rüyada sulu olan bir çamurda kendisini görmesi, o kimsenin yerce olan eksikliğine delalet eder. Hasta olan bir kimsenin rüyada sulu çamur görmesi, onun hastalığının devam etmesine delalet eder. Ancak kendisinin sulu bir çamurdan çıktığını görse, bu halde o hastanın hastalıktan kurtulmasına, sıhhat ve afiyete kavuşmasına delalet eder.
Hasta olmayan bir kişi rüyada çamurda yürüdüğünü veya çamura girdiğini görse, o kimse bir belaya veya zindan ve hapse ya da sultanm yanında çeşitli mihnetlere girmeye delalet eder.
Çamurdan kurtulduğunu veya elbise ve bedenini çamurdan temizlediğini gören kimse, dince kendisinde bulunan günahtan veya dünyaca keder ve zayiattan kurtulur. Eğer çamurdan kurtulamaz ve elbisesini de temizleyemezse, o şahsa isabet eden çamur miktarınca günah ve keder isabet eder.
Rüyada çamur yoğurup kerpiç yapmada, asla hayır yoktur. Çünkü bu rüya, o kerpiç kuruyup toprak oluncaya değin, keder, bela ve düşmanlığa delalet eder.


İhya Rüya Tabirleri : Bakınız; Çamur.

Benzer Konular

canlı kuran oku kuran dinle kuran izle
mekke kabe canlı yayın izle
büyük islam ilmihali
hadisi şerif
yemek tarifleri
en güzel oyunlar, oyun oyna