Rüyada Su Kuyusu Görmek Ne Anlama Gelir ve Tabiri
Ana Sayfa »Rüya Tabirleri » Rüyada Su Kuyusu Görmek Ne Anlama Gelir ve Tabiri

Rüyada Su Kuyusu Görmek Ne Anlama Gelir ve Tabiri

   

Rüyada Su Kuyusu görmek ile alakali tabirler, Rüyada Su Kuyusu görmek ne anlama gelir? Rüyada Su Kuyusu nasil tabir edilir? Diyanet rüya tabirlerine göre ve Su Kuyusu dini rüya tabirlerinde Su Kuyusu anlamı ve tabirini huzursayfasi.com sitemizden takip edebilirsiniz.

Nablusi Rüya Tabirleri : Rüyada su kuyusu, gülen ve neşeli bir kadına, rüyayı gören kadm ise. güzel ahlaklı bir erkeğe delalet eder.
Kuyu mal, ilim, evlenmek, iri ve şişman kimseye, yahut hapise, bağ ve bukağıya veya hileye delalet eder.
Bir kimse rüyada bir kuyu kazsa, kuyudan su çıksa zengin bir kadınla evlenir ve oha hile eder. Çünkü kuyu kazmak hüedir. Eğer kuyudan su çıkmazsa evlendiği kadının malı yoktur.
Bir kimse kendisini bir kuyudan su içtiğini görse, o kuyuyu kendisi kazmış ise o kimse kendi hilesiyle bir mala malik olur.
Kuyuyu kazan kendisi değilse o kuyuyu kazanın, yahut onun adaşının, veyahut ondan sonra kalan evlad ve torunlarının hilesiyle yine ona mal isabet eder.
Bir kimse bir mahalle veya bir ev ve bir köyde eski bir kuyu görse, oradan gelip geçenler o kuyudan ip ve kova ile su çıkarıp içseler, o yerde geçimlerinde kendisinden istifade ettikleri bir kadm veya kadirim kocası veya kıymet ve işlerine nezaret eden bir kimsesine ve bu işte onun için güzel isim ve medh edilmesine delalet eder.
Kuyunun suyu taşıp dışarı çıktığını görmek, o bölgede meydana çıkacak üzüntü, keder ve ağlamalardır. Kuyunun dolup dışarı taştığını görmekte bir beis, şiddet ve zarar yoktur.
Bostanım sulamak için kuyu kazdığmı gören kimse hanımıyla buluşmak için ilaç alır.
Kuyudan akan sudan daha fazla suyun taştığını ve evlere dolduğunu gören kimse üzerine vebal ve günah olacak bir mal isabet eder.


Diyanet Ruya : Bir erkeğin, rüyasında su kuyusu görmesi; o erkeği güleç ve neşeli bir hanımla evleneceğine, bir kadının rüyasında bir su kuyusu görmesi; o kadının güzel ahlâklı bir koca ile evleneceğine delalet eder. Rüyanızda bir kuyu kazdığınızı ve su çıktığını görmeniz; sizin zengin bir hanımla evleneceğinize yorumlanır. Eğer kazdığınız kuyudan su çıkmazsa evlendiğiniz hanımın malının olmadığına işaret eder. Rüyanızda kendi kazdığınız bir kuyudan su içtiğinizi görmeniz kendi hilenizle bir mala sahip olacağınıza, rüyanızda kuyudan akan sudan daha fazla suyun evlere taştığını görmeniz; sizin üzerinize sorumluluk getiren bir mal elde edeceğinize, bir kimsenin rüyasında bir kuyunun üzerine oturduğunu görmesi; o kimsenin hileci birisi ile iş yapacağına ve sonra da onun hilesinden kurtulacağına delalet şeklinde yorumlanır. Bir kimsenin rüyasında bir kuyuya düştüğünü görmesi; o kimsenin rütbe ve makamının elinden gideceğine delalet eder.


İhya Rüya Tabirleri : Bakınız; Kuyu.

Benzer Konular

canlı kuran oku kuran dinle kuran izle
mekke kabe canlı yayın izle
büyük islam ilmihali
hadisi şerif
yemek tarifleri
en güzel oyunlar, oyun oyna