Rüyada Su Dolabı Görmek Ne Anlama Gelir ve Tabiri
Ana Sayfa »Rüya Tabirleri » Rüyada Su Dolabı Görmek Ne Anlama Gelir ve Tabiri

Rüyada Su Dolabı Görmek Ne Anlama Gelir ve Tabiri

   

Rüyada Su Dolabı görmek ile alakali tabirler, Rüyada Su Dolabı görmek ne anlama gelir? Rüyada Su Dolabı nasil tabir edilir? Diyanet rüya tabirlerine göre ve Su Dolabı dini rüya tabirlerinde Su Dolabı anlamı ve tabirini huzursayfasi.com sitemizden takip edebilirsiniz.

Nablusi Rüya Tabirleri : Rüyada görülen su dolabı, malın bekçisidir. Bazı tabirciler, dolap dolaşır bir halde bulunursa, yolculuğa, eğer kırılmış yahut durmuş bir halde olursa geçimin durgunluğuna ve yolculuğun iptaline delalet eder, dediler. Bazdan da, ticaretin iyi gitmesine, durumun yolculuğa dönmesine delalet eder, dediler. Eğer dolabın döndüğü zaman neşe verici güzel sesleri varsa, haberlere yahut rüya sahibinin işiteceği Kur'ana delalet eder.
Su dolaplarının sesleri rüyada onu işiten kimse için ağlama ve bağırmadır, özellikle ıstırap veren ve rahatsız eden bir sesi varsa. Ip ve iplik bükülen dolap, temiz rızık ve bekar için evlenmek ve güzel bir hayattır.
Rüyada su ile dönen ve ses çıkaran su dolabını görmek, insanların mallarını meşakkat ve mihnet içinde koruyan hizmetçiye delalet eder. Su ile dönen dolaplar, ticaretin canlılığına durumların değişmesine ve yolculuğa delalet eder.


İhya Rüya Tabirleri : Kuyu ve nehirlerden su almak için kurulan döner dolap hareket halinde görülürse ticaret ve yolculuğa, durgun ve kırık halde görülürse geçimde durgunluğa yahut yolculuğu iptal etmeye, Bu dolap, malın bekçisine de delalet eder.

Benzer Konular

canlı kuran oku kuran dinle kuran izle
mekke kabe canlı yayın izle
büyük islam ilmihali
hadisi şerif
yemek tarifleri
en güzel oyunlar, oyun oyna