Rüyada Pranga Görmek Ne Anlama Gelir ve Tabiri
Ana Sayfa »Rüya Tabirleri » Rüyada Pranga Görmek Ne Anlama Gelir ve Tabiri

Rüyada Pranga Görmek Ne Anlama Gelir ve Tabiri

   

Rüyada Pranga görmek ile alakali tabirler, Rüyada Pranga görmek ne anlama gelir? Rüyada Pranga nasil tabir edilir? Diyanet rüya tabirlerine göre ve Pranga dini rüya tabirlerinde Pranga anlamı ve tabirini huzursayfasi.com sitemizden takip edebilirsiniz.
 

Nablusi Rüya Tabirleri : Bir kimsenin rüyada boynuna zincir vurulmasmı görmesi: «Bir Peygamber için emanete hainlik etmek? (bu) olur şey değil, kim böyle hainlik ederse kıyamet günü hainlik ettiği o şey (in) günahını) yüklenerek gelir. (Sure-i Ali îmran, ayet 161) mealindeki ayetin işaretine göre haram mal kazanmaya delalet eder.
Kafir olan bir kimse bağlı olduğunu görse, Islama davet edilir. Elinin boynuna bağlanmış olduğunu gören kimsenin, eline iki zekatını vermeyeceği mal geçer.
Iki elinin bağlı olduğunu gören kimsenin, cimri olduğuna delalet eder.
Elinin boynvına bağlı olduğunu gören kimse, günahlarından men-edildiğine delalet eder.
Tutulduğu ve prangaya vurulduğunu gören kimsenin, hapse girmesine ve sıkıntıya düşmesine delalet eder.
Pranga evlenmeye ve hoş olmayan şeye de delalet eder.
Bir kimse kendisini pranga ve prangasının ise etrafı demir ve ortası ağaçtan olduğunu görse, o kimsenin münafık olduğuna delalet eder.


İhya Rüya Tabirleri : El veya ayağına pranga vurulduğunu görmek hapse girmeye, sıkıntıya düşmeye, hoş olmayan şeye, bir iş için elinin kolunun bağlanmasına yahut evlenmeye, Kendisine vurulan pranganın ortasının ağaç omduğunu görmek münafıklığa delalet eder.

 

Benzer Konular

canlı kuran oku kuran dinle kuran izle
mekke kabe canlı yayın izle
büyük islam ilmihali
hadisi şerif
yemek tarifleri
en güzel oyunlar, oyun oyna