Rüyada Söz Vermek Görmek Ne Anlama Gelir ve Tabiri
Ana Sayfa »Rüya Tabirleri » Rüyada Söz Vermek Görmek Ne Anlama Gelir ve Tabiri

Rüyada Söz Vermek Görmek Ne Anlama Gelir ve Tabiri

   

Rüyada Söz Vermek görmek ile alakali tabirler, Rüyada Söz Vermek görmek ne anlama gelir? Rüyada Söz Vermek nasil tabir edilir? Diyanet rüya tabirlerine göre ve Söz Vermek dini rüya tabirlerinde Söz Vermek anlamı ve tabirini huzursayfasi.com sitemizden takip edebilirsiniz.

Nablusi Rüya Tabirleri : Rüyada bir kimsenin diğer bir kimseye bir şeyi söz vermesi, söz veren kimsenin, söz verilen kimseye söz verilen şey kadar, borçlu olmasına delalet eder. Eğer rüyada verdiği sözü yerine getirdiyse, o kimsenin imanına ve güzel bir inanca sahip olmasına delalet eder.


Diyanet Ruya : Bir kimsenin rüyasında bir başka kimseye bir şeyi söz verdiğini görmesi; o kimsenin söz verdiği kimseye söz verilen şeyin nispetinde borçlu olacağına işaret eder. Eğer rüyada verdiği sözü yerine getirmiş ise, o kimsenin inanç ve iman sahibi birisi olduğuna yorumlanır.


İhya Rüya Tabirleri : Söz vermek, söz verilen kimseye borçlu olmaya delalet eder. (Ayrıca Bakınız; Sözünde Durmak, Sözünden Dönmek.)


MollaCami Tabiri : Rüyada bir kimsenin diğer bir kimseye bir şeyi söz vermesi, söz veren kimsenin, söz verilen kimseye söz veriline şey kadar, borçlu olmasına işarettir.Eğer rüyada verdiği sözü yerine getirdiyse, o kimsenin imanına ve güzel bir inanca sahip olmasına işarettir.

Benzer Konular

canlı kuran oku kuran dinle kuran izle
mekke kabe canlı yayın izle
büyük islam ilmihali
hadisi şerif
yemek tarifleri
en güzel oyunlar, oyun oyna