Rüyada Söndürmek Görmek Ne Anlama Gelir ve Tabiri
Ana Sayfa »Rüya Tabirleri » Rüyada Söndürmek Görmek Ne Anlama Gelir ve Tabiri

Rüyada Söndürmek Görmek Ne Anlama Gelir ve Tabiri

   

Rüyada Söndürmek görmek ile alakali tabirler, Rüyada Söndürmek görmek ne anlama gelir? Rüyada Söndürmek nasil tabir edilir? Diyanet rüya tabirlerine göre ve Söndürmek dini rüya tabirlerinde Söndürmek anlamı ve tabirini huzursayfasi.com sitemizden takip edebilirsiniz.

Nablusi Rüya Tabirleri : Rüyada bir ateşi söndürdüğünü gören kimse, meydana gelecek bir fitneyi yatıştırır veya bid'at olan bir şeyi iptal eder. Rüyada ateş söndürmek, —söndürüldüğünde kül ve dumanı yukarı doğru kalktığından— bazan şerri tahrik etmeye delalet eder.
Eğer rüyayı gören deniz yolculuğunda ise, boğulur ve su üzerinde görülür. Eğer rüyayı görenin yolcusu varsa, yanına gelir veya onun haberini alır.


Diyanet Ruya : Bir kimsenin rüyasında bir ateşi söndürdüğünü görmesi; bir fitnenin çıkacağına delaletle tabir olunur


İhya Rüya Tabirleri : Ateşi söndürmek bid'atleri iptal etmeye, meydana gelecek bir fitneyi yatıştırmaya, Ateş söndürmek bazen şerri tahrik etmeye, Deniz yolcusunun ateş söndürmesi boğulup su üzerinde görülmesine, yolculukta bir yakını olanın ateşi söndürmesi yolcusunun geri ggelmesine yahut ondan haber gelmesine delalet eder.

Benzer Konular

canlı kuran oku kuran dinle kuran izle
mekke kabe canlı yayın izle
büyük islam ilmihali
hadisi şerif
yemek tarifleri
en güzel oyunlar, oyun oyna