Rüyada Sitem Etmek Görmek Ne Anlama Gelir ve Tabiri
Ana Sayfa »Rüya Tabirleri » Rüyada Sitem Etmek Görmek Ne Anlama Gelir ve Tabiri

Rüyada Sitem Etmek Görmek Ne Anlama Gelir ve Tabiri

   

Rüyada Sitem Etmek görmek ile alakali tabirler, Rüyada Sitem Etmek görmek ne anlama gelir? Rüyada Sitem Etmek nasil tabir edilir? Diyanet rüya tabirlerine göre ve Sitem Etmek dini rüya tabirlerinde Sitem Etmek anlamı ve tabirini huzursayfasi.com sitemizden takip edebilirsiniz.

Nablusi Rüya Tabirleri : Bir kimse rüyada kendisine birçok yönlerden birisi tarafından sitem edildiğini görse, sitem edene raci olur ve sitem edilen de bunu görerek muzaffer olur.
Sitem, dünya ve onun ikbaline delalet eder, eğer mülkü varsa; lakin akibeti için iyi sayılmaz. Rüyayı gören sitem eden kimse ise rüyada kendisine zulmedildiğini görene Allah tarafından yardım edilir.


Diyanet Ruya : Kirmânî'nin yorumuna göre: Bir kimsenin rüyasında bir başkasına sitem ettiğini görmesi; o kimsenin sitem ettiği kişiye söz geçiremeyeceğine işaret eder. Rüyada sitem edilen kimse sitem edenden üstün olur. Kendisine sitem eden kimseye karşılık olarak sitem ettiğini gören, fenalığa fenalık ile karşılık vermiş olur. Bir kimsenin rüyasında bir devlet büyüğünün kendisine sitem ettiğini görmesi; o kimse tarafından bir iyilik göreceğine yorumlanır.


İhya Rüya Tabirleri : Birinin sitemine maruz kalmak, onun rica ile yalvarmasına, Haklı bir gerekçeyle sitem ettiğini görmek ilahi yardım görmeye delalet eder.


MollaCami Tabiri : Bir kimse rüyada kendisine birçok yönlerden birisi tarafından sitem edildiğini görse, sitem edene raci olur ve sitem edilen de bunu görerek muzaffer olur.Sitem, dünya ve onun ikbaline işarettir, ancak akibeti için iyi sayılmaz. Rüyayı gören sitem eden kimse ise rüyada kendisine zulmedildigini görene Allah tarafından yardım edilir.

Benzer Konular

canlı kuran oku kuran dinle kuran izle
mekke kabe canlı yayın izle
büyük islam ilmihali
hadisi şerif
yemek tarifleri
en güzel oyunlar, oyun oyna