Rüyada Sidik Görmek Ne Anlama Gelir ve Tabiri
Ana Sayfa »Rüya Tabirleri » Rüyada Sidik Görmek Ne Anlama Gelir ve Tabiri

Rüyada Sidik Görmek Ne Anlama Gelir ve Tabiri

   

Rüyada Sidik görmek ile alakali tabirler, Rüyada Sidik görmek ne anlama gelir? Rüyada Sidik nasil tabir edilir? Diyanet rüya tabirlerine göre ve Sidik dini rüya tabirlerinde Sidik anlamı ve tabirini huzursayfasi.com sitemizden takip edebilirsiniz.

Nablusi Rüya Tabirleri : Rüyada sidik ettiğini görmesi, helal olmayan bir şeye malını sarfetmesi, yahut haram olan bir kadınla zina etmesi ile tabir edilir.
Sidiğinin çokça akmasını görmek, rızkının çok olmasına ve içte olan bir şeyin kaybolmasına delalet eder.
Bir kimsenin rüyasmında sidiğini tutması ve bunu müşkül duruma kadar vardırması, bazan işlerinde acele etmesine ve tutuğu işin yanlışlığına delalet eder. Zira, sidik ve büyük abdestini tutan kimse kendisine azab etmiş olacağından, bunları defetmediği müddetçe sükun ve rahata kavuşamayacağı tabiidir. Bazan da su kanallarının kapanacağma delalet eder. Rüyada sidik, haram mala da delalet eder.
Bir kimsenin rüyada kendisinin bilinmeyen bir yere sidik ettiğini görmesi, o yerden bir hanımla evlenmesi, yahut o yerden bir cariye alması ile tabir edilir.
Bazı tabirciler, rüyada sidik ettiğini gören kimsenin rüyasını, geçimleri üzerine lazım olan kimselere yapacağı infak ile tabir etmişlerdir.
Bir kuyu içerisine sidik ettiğini gören, helal kazancından tasad-duk eder. Bir kumaş üzerine sidik ettiğini gören, o gibi meta ve kumaştan zarar eder. Mihraba sidik ettiğini gören kimsenin alim ve fazıl bir çocuğu olur.
Rüyada Kur'an-ı Kerîm üzerine sidik ettiğini gören kimsenin hafız bir evladı olur.
Sidiğinin bir kısmını akıtıp diğer bir kısmını tuttuğunu gören kimse, zengin ise-malının bir kısmı elinden çıkar ve zayi olur.


İhya Rüya Tabirleri : Rüyada küçük abdestini bozmak yoksul için zenginliğe, sıkıntıda olan için bundan kurtulmaya, tüccar için zarar ve ziyana, Uygun bir yere bevlettiğini görmek üzüntüden kurtulmaya, uygun olmayan yere işemek malı helal olmayan bir işe harcamaya yahut zina eetmeye, Sidiğin bir kısmını tutup bir kısmını işemek sıkıntıdan kurtulmaya mukabil malın bir kısmının elden gitmesine, Kolaylıkla işediğini görmek kolay rızık kazanmaya, zorlukla bevletmek geçimde zorluğa uygunsuz işlere yönelmeye, Ayakta işemek malını cahilce ve ahmakça harcamaya, Gömleğine işemek evlenmeye yahut çocuğa, Sidiğinin pis koktuğunu yahut işerken insanların kendisine baktığını görmek, rezil olacağı bir iş yapmaya, Kendi burnuna işediğini görmek haram olan şaylere yakınlık duymaya, Sokakta,çarşı ve pazarda işediğini görmek, bevlettiği yerin muhasebe işlerini üzerine almaya, Bevlettiğini ve sidiğinden çıkan buharın gökyüzünü kapladığını görmek, sidik buharının kapladığı alana hükmedecek bir evladı olmasına, Kutsal kitap üzerine bevlettiğini görmek hafız bir evladının olmasına, Elbisesi üzerine bevletmek, malını ailesi için harcamaya, Kendi işediği sidikle insanların yüzlerini yıkadığını görmek, insanlar için yararlı bir evladı olmasına, Çamur veya toprak işediğini görmek, abdestini tam olarak almadığına, Kan işediğini görmek sakat evlada, Bilinmeyen bir yerde işemek, yabancı bir kadınla evlenmeye, Kendine ait bir kaba işemek, tekrar geri dönecek bir işe parasını yatırmaya, Ticari bir eşya üzerine işemek, o eşyadan zarar etmeye, ...................

Benzer Konular

canlı kuran oku kuran dinle kuran izle
mekke kabe canlı yayın izle
büyük islam ilmihali
hadisi şerif
yemek tarifleri
en güzel oyunlar, oyun oyna