Rüyada Sınıkçı Görmek Ne Anlama Gelir ve Tabiri
Ana Sayfa »Rüya Tabirleri » Rüyada Sınıkçı Görmek Ne Anlama Gelir ve Tabiri

Rüyada Sınıkçı Görmek Ne Anlama Gelir ve Tabiri

   

Rüyada Sınıkçı görmek ile alakali tabirler, Rüyada Sınıkçı görmek ne anlama gelir? Rüyada Sınıkçı nasil tabir edilir? Diyanet rüya tabirlerine göre ve Sınıkçı dini rüya tabirlerinde Sınıkçı anlamı ve tabirini huzursayfasi.com sitemizden takip edebilirsiniz.

Nablusi Rüya Tabirleri : Rüyada sınıkçı görmek, kul haklarına adaletle hüküm veren, ölçü ve tartıları düzelten, becerikli ve olgun melike delalet eder.
Sınıkçı görmek, böbürlenmeye, zulme ve yılmadan çalışmaya delalet eder. Çünkü sınıkçı kırık ve çıkıkları birbirine bağlar. Islahı kabil değilse keser. .
Sınıkçı görmek, üzüntü ve kederlere de delalet eder. Bazan sınıkçı görmek, — mühendis görmek sınıkçıya delalet ettiği gibi — mühenr dise delalet eder.
Sınıkçı görmek, bina yapıcısına gönülleri kırık olan fakirlerin gönüllerini tamir ve hoş eden ikram sahibi bir kimseye delalet eder.
Rüyada yılana ilaç yaptığını ve kemiklerini sardığını gören kimse, zalimlerin yaptıkları zulümlerine yardım eder.
Smıkcı görmek, hakim, sultan, fakih, büyük kimse, kavaf ve terzi gibi hayırlı olan herkese delalet eder.
Rüyada bir işi veya kırık ve çıkığı için bir sınıkçının yanında durduğunu gören kimsenin haline bakılır, eğer rüyasını anlatırken boynunda bir çıban çıktığını görerek sınıkçıya gittiğini ve onu delerek içinde bulunan iltihabın hepsini akıttı derse, o kimsenin bir hakim veya bir alim huzurunda yapacağı şahitliğe veya yerine getireceği bir adağa, ya da ödeyeceği bir borca delalet eder.


İhya Rüya Tabirleri : Bakınız; Kırık- Çıkıkçı.

Benzer Konular

canlı kuran oku kuran dinle kuran izle
mekke kabe canlı yayın izle
büyük islam ilmihali
hadisi şerif
yemek tarifleri
en güzel oyunlar, oyun oyna