Rüyada Sıkacak Alet Görmek Ne Anlama Gelir ve Tabiri
Ana Sayfa »Rüya Tabirleri » Rüyada Sıkacak Alet Görmek Ne Anlama Gelir ve Tabiri

Rüyada Sıkacak Alet Görmek Ne Anlama Gelir ve Tabiri

   

Rüyada Sıkacak Alet görmek ile alakali tabirler, Rüyada Sıkacak Alet görmek ne anlama gelir? Rüyada Sıkacak Alet nasil tabir edilir? Diyanet rüya tabirlerine göre ve Sıkacak Alet dini rüya tabirlerinde Sıkacak Alet anlamı ve tabirini huzursayfasi.com sitemizden takip edebilirsiniz.

Nablusi Rüya Tabirleri : Rüyada görülen sıkacak alet, eğer şeker kamışını sıkmak içinse, dünyalığa ve dünyanın kendisine yönelmesine delalet eder. Çünkü dünyada renkleri çeşitli yiyecek, içecek ve işkence gibi insana azab edilecek durumlar vardır.
Bazan sıkacak aleti görmek, bir şeyi gömmeye, mal ve faydalı şeylerin meydana çıkmasına ve azabın inmesine yahut hapiste bulunan kimselerin rahatlığı için dağümalarına ve sıkıntıdan kurtulmalarına delalet eder.
Bazan sıkacak alet, hamama delalet eder. Çünkü hamamda ateş, sıcaklık, su ve çok insan vardır.
Sıkacak aleti görmek, okula da delalet eder. Çünkü okul, hoca ve talebenin toplandığı bir yerdir.
Bu alet tekkeye de delalet eder. Çünkü orada halvete çekilmiş bir takım insanlar vardır. Halvette bulunan kimselerin halvetten çıkması ise ahlak ve tabiatlannda bulunan kötü şeylerin kendilerinden gitmesinden sonra olur.
Zeytin sıkacak aleti görmek, sapıklar için hidayete ve talebe için de ilme delalet eder. Kandillerde yakmak için acı zeytinyağı çıkarılan sıkacak aletin tabiri de böyledir.
Sıkacak aleti, hayra da delalet eder. Sıkacak alet süt emziren bir kadındır. Çocuk ise, sıkılmış olan şeydir.
Bir kimsenin rüyada bir şehirde olacak ucuzluğa, sıkacak aletlerin yıkılması ise, o şehirde meydana gelecek kıtlık ve pahaldığa ve süt emziren kadının ölmesine delalet eder.


İhya Rüya Tabirleri : Mal ya da faydalı şeylerin meydana gelmesine, dünyalığa, hidayete, ilme, süt emziren kadına, hapisteki kimsenin kurtulmasına, servet yapmak isteyen kimse için bunu gerçekleştirmeye ve diğer hayırlara, Sıkacak alet bazen okula, tekkeye, hamama, cins" münaasebete delalet eder. (Ayrıca Bakınız; Sıkmak.)

Benzer Konular

canlı kuran oku kuran dinle kuran izle
mekke kabe canlı yayın izle
büyük islam ilmihali
hadisi şerif
yemek tarifleri
en güzel oyunlar, oyun oyna