Rüyada Selam Vermek Görmek Ne Anlama Gelir ve Tabiri
Ana Sayfa »Rüya Tabirleri » Rüyada Selam Vermek Görmek Ne Anlama Gelir ve Tabiri

Rüyada Selam Vermek Görmek Ne Anlama Gelir ve Tabiri

   

Rüyada Selam Vermek görmek ile alakali tabirler, Rüyada Selam Vermek görmek ne anlama gelir? Rüyada Selam Vermek nasil tabir edilir? Diyanet rüya tabirlerine göre ve Selam Vermek dini rüya tabirlerinde Selam Vermek anlamı ve tabirini huzursayfasi.com sitemizden takip edebilirsiniz.

Nablusi Rüya Tabirleri : Rüyada arasında düşmanlık olmayan bir kimseye selam verdiğini gören kimseye, selam verdiği adam tarafından ferahlık, emniyet ve hayır erişir.
Eğer aralarında bir düşmanlık varsa, o kimse selam verdiği adama galip gelir ve onun düşmanlığından ve şerrinden emin olur.
Eğer selam verdiği adam ihtiyar ve tanınmıyorsa, o kimse Allah'ın (C.C.) azabından kurtulur.
Eğer selam verdiği adam ihtiyar ve kendisini de tanıyorsa, o kimse dikilmiş ağaçlara ve çok meyvelere nail olur. Selam veren kimse genç ve tanınmıyorsa, o kimse düşmanından emin olur.
Eğer selam veren kimse selamını alan adamdan evlenmek için bir kadın istiyorsa, o adam ondan istenilen kadını evlendirir. Eğer selamını almazsa, istediği hammı nikahlamaz.
Iki kişi arasında bir ticaret olsa, birisi tarafmdan diğerine verilen selamı diğeri alsa, o ticaret onların arasında meydana gelir. Eğer selamın cevabını vermezse, aralarındaki ticaret tamamlanmaz.
Bir kimseye rüyada düşman selam verse ve düşmaniyle beraber bir hediye de olsa, düşmanının ondan sulh talep etmesine ve ona olan borcunu ödemesine veya zimmeti kabul etmesine delalet eder. Bazı tabirciler de bir kimse kendisini bir erkek üzerine selam veriyor görse, o kimse üzüntüye düşer, dediler.
Adeti üzere birisiyle musafaha yaptığını, selam vererek onunla kucaklaştığını görmesi, sırf hayırdır.


Diyanet Ruya : Rüyanızda bir dostunuzla selâmlaştığınızı görmeniz; uzak bir yerden hiç beklemediğiniz bir haber ve bir miktar para alacağınıza yorumlanır.Rüyada selâm vermek, güzel söz işitmeye ve onun mislini söylemeye delalet eder. Bir kimsenin rüyasında düşmanıyla selâmlaşıp sarıldığını görmesi; aralarındaki düşmanlığın dostluğa dönüşeceğine işaret eder.


İhya Rüya Tabirleri : Selam vermek, selam verdiği kimse tarafından hayra, emniyet ve ferahlığa ermeye, Dargın olduğu kimseye selam vermek onunla barışmaya, düşmanına selam vermek ona galip gelmeye, onun düşmanlığından ve şerrinden emin olmaya, Tanınmayan bir yaşlıya selam verrmek ilahi azaptan kurtulmaya, tanınan bir ihtiyara selam vermek dikilmiş ağaçlara ve bol meyveye kavuşmaya, Bir gence selam vermek düşmanına galip gelmeye, Bir kadını yahut kızı isteyen, kendinden evlenmeye yardımcı olmasını istediği birine selam verseve o adam da onun selamını alsa, o kimsenin arzu ettiği kadınla evlenmesine, Düşmanın selam vermesi barışma teklifine, Selam vermek ve el sıkışmak safi hayra, Selam borcu yerine getirmeye, kardeşlik ve sevgiye, dünya ve ahiret hayırlarına, güzel söz işitmeye ve buna mukabelede bulunmaya delalet eder.

Benzer Konular

canlı kuran oku kuran dinle kuran izle
mekke kabe canlı yayın izle
büyük islam ilmihali
hadisi şerif
yemek tarifleri
en güzel oyunlar, oyun oyna