Rüyada Secde-i Tilavet Görmek Ne Anlama Gelir ve Tabiri
Ana Sayfa »Rüya Tabirleri » Rüyada Secde-i Tilavet Görmek Ne Anlama Gelir ve Tabiri

Rüyada Secde-i Tilavet Görmek Ne Anlama Gelir ve Tabiri

   

Rüyada Secde-i Tilavet görmek ile alakali tabirler, Rüyada Secde-i Tilavet görmek ne anlama gelir? Rüyada Secde-i Tilavet nasil tabir edilir? Diyanet rüya tabirlerine göre ve Secde-i Tilavet dini rüya tabirlerinde Secde-i Tilavet anlamı ve tabirini huzursayfasi.com sitemizden takip edebilirsiniz.

Nablusi Rüya Tabirleri : Bir kimse rüyada Sure-i A'raftaki secde ayetini okumakla secde etse, iyilikle emredip kötülükten nehy etmek vazifesini muhafaza eder ve şanı yüce olur.
Secde ayetini okumakla secde etse, o kimsenin taata devamla doğru haberlerine delalet eder.
Sure-i Isradaki secde ayetini okumakla secde ettiğini görse, Allahü Teala Hazretlerinden (C.C.) korkmasından dolayı çok ağlamasına ve O'nu zikretmesine delalet eder.
Sure-i Meryem'deki secde ayetini okumakla secde ettiğini görse, nimete, bolluğa, dünya ve ahiretce yüksekliğe nail olmaya delalet eder. Ancak onun makamına geçmeye layık olmayan çocuk ve vasiden birisini kendisine halef bırakan kimse bu tabirden müstesnadır.
Sure-i Hacdaki evvelki secdeyi okuyarak secde ettiğini görse, bulunduğu gaflet sebebiyle nasihatla korkutulmasına delalet eder. Ikinci secdeyi okuyarak secde ettiğini görse, onu itaata teşvik etmeye ve iyilikle emr, kötülükten nehy etmeye delalet eder.
Sure-i Furkan'daki secde ayetini okuyarak secde ettiğini görse, ibadetten usanmaya ve masiyete yönelmeye hatada bulunan kimsenin Allabü Teala hakkında hüsn-i zannına ve güzel itikadına delalet eder.
Sure-i Neml'deki secde ayetini okuyarak secde etse, isminin yüceliğine ve bid'at sahibi kimselerin yanında iyilikle şöhret bulmaya, meliklerin yanında sözünün geçerliliğine, doğruluğuna ve fahiş söz nakletmesine delalet eder.


İhya Rüya Tabirleri : Bakınız; Okuma Secdesi.

Benzer Konular

canlı kuran oku kuran dinle kuran izle
mekke kabe canlı yayın izle
büyük islam ilmihali
hadisi şerif
yemek tarifleri
en güzel oyunlar, oyun oyna