Rüyada Satıcı Görmek Ne Anlama Gelir ve Tabiri
Ana Sayfa »Rüya Tabirleri » Rüyada Satıcı Görmek Ne Anlama Gelir ve Tabiri

Rüyada Satıcı Görmek Ne Anlama Gelir ve Tabiri

   

Rüyada Satıcı görmek ile alakali tabirler, Rüyada Satıcı görmek ne anlama gelir? Rüyada Satıcı nasil tabir edilir? Diyanet rüya tabirlerine göre ve Satıcı dini rüya tabirlerinde Satıcı anlamı ve tabirini huzursayfasi.com sitemizden takip edebilirsiniz.

Nablusi Rüya Tabirleri : Rüyada satıcıyı görmek veya satıcı suretine girdiğini ya da satıcının işiyle geçindiğini görmek, yalan yere yemin etmeye, namazı boşlamaya, ölçü ve tartıyı noksan yapmaya, faiz yemeye ve nezafetsizliğe delalet eder.
Arpa satıcısını görmek, dünyayı sevip ahireti unutmaya delalet eder. Sattığı şeyden para alır veya bir şey karşılığında satarsa bunda bir beis yoktur.
Iplik satanı görmek, yolculukla tabir edilir. Tuz satıcısını görmek, gümüşten mala delalet eder.
Kıymetli elbise satıcısını görmek, eğer sattığı şeyden para almıyorsa, emanete riayet edesn hatırlı ve halk arasında büyük görülen kimseye delalet eder.
Meyve v.s. satıcısını görmek dünyasım dinine tercih eden, geçimini teminde güçlük çeken kimseye, güzel kokulu otları satan, üzüntü ve ağlamaya ve Kur'an okumasıyla halkı ağlatan kimseye, kuş satan kimseye, kuş satan kimseyi görmek ise, o yerin ilancısına; kalay satıcısını görmek de, zayıf bir iş se ıhibine delalet eder.

Benzer Konular

canlı kuran oku kuran dinle kuran izle
mekke kabe canlı yayın izle
büyük islam ilmihali
hadisi şerif
yemek tarifleri
en güzel oyunlar, oyun oyna