Rüyada Sarmaşık Görmek Ne Anlama Gelir ve Tabiri
Ana Sayfa »Rüya Tabirleri » Rüyada Sarmaşık Görmek Ne Anlama Gelir ve Tabiri

Rüyada Sarmaşık Görmek Ne Anlama Gelir ve Tabiri

   

Rüyada Sarmaşık görmek ile alakali tabirler, Rüyada Sarmaşık görmek ne anlama gelir? Rüyada Sarmaşık nasil tabir edilir? Diyanet rüya tabirlerine göre ve Sarmaşık dini rüya tabirlerinde Sarmaşık anlamı ve tabirini huzursayfasi.com sitemizden takip edebilirsiniz.

Nablusi Rüya Tabirleri : Rüyada görülen sarmaşık otu, doktordur. Bir kimsenin rüyada sarmaşık otunu görmesi o kimsenin kendisine faydalı olacak tıp tahsili yapmak için çalışmasına ve gayret göstermesine delalet eder. Sarmaşık otu kötü ve fena ahlaka ve adi himmete delalet eder.


Diyanet Ruya : Rüyanızda sarmaşık görmeniz; akrabalarınızın arasında miras meselesinden dolayı birtakım anlaşmazlıkların çıkacağına ve dargınlıkların meydana geleceğine delalet eder.


İhya Rüya Tabirleri : Doktora, tıp tahsiline; bazen kötü ve fana ahlaka ve adi himmete delalet eder.


MollaCami Tabiri : Rüyada görülen sarmaşık otu, doktordur. Bir kimsenin rüyadasarmaşık otunu görmesi, o kimsenin kendisine faydalı olacak tıb tahsili yapmak için çalışmasına ve gayret göstermesine işarettir. Sarmaşık otunun kötü ve fena ahlaka ve adi himmete işaret edeceğide söylenmiştir.

Benzer Konular

canlı kuran oku kuran dinle kuran izle
mekke kabe canlı yayın izle
büyük islam ilmihali
hadisi şerif
yemek tarifleri
en güzel oyunlar, oyun oyna