Rüyada Sarık Görmek Ne Anlama Gelir ve Tabiri
Ana Sayfa »Rüya Tabirleri » Rüyada Sarık Görmek Ne Anlama Gelir ve Tabiri

Rüyada Sarık Görmek Ne Anlama Gelir ve Tabiri

   

Rüyada Sarık görmek ile alakali tabirler, Rüyada Sarık görmek ne anlama gelir? Rüyada Sarık nasil tabir edilir? Diyanet rüya tabirlerine göre ve Sarık dini rüya tabirlerinde Sarık anlamı ve tabirini huzursayfasi.com sitemizden takip edebilirsiniz.

Nablusi Rüya Tabirleri : Rüyada başta görülen sarık, kişinin taç, şöhret, kuvvet, rütbe ve hanımına delalet eder.
Vali olan bir kimse rüyada sarığının dürülü olarak boynuna indiğini görse, vazifesinden alınır. Sangının başından alınması veya kaçırılmasının tabiri de böyledir. Rüya sahibi vali değilse, o kimse hanımını boşar veya şöhreti elinden gider.
Sarığının altından olduğunu gören kimsenin, rütbe, şöhret, mal veya hanımının elinden gitmesine delalet eder.
Bir kimse basma bir valinin sarık sardığını görse, o vali bir memleketin hükümet işlerini o kimseye bırakır. Veya müttakî bir kadınla evlenir.
Rüyada başına peygamberlerden birinin veya hayatta olan bir sultanın sarık sardığını yahut ölmüş bir sultanın, kendisine bir sarık verdiğini gören kimse, bir vilayete vali tayin edilir.
Rüyada görülen sarık başarı ve üstünlüktür. Bir kimse başına sarık sardığını görse, o kimsenin reislik ve sanat yönüyle kadri yücelir. Eğer sarık «Deniz koyunu» denilen hayvanm yününden ise, o kimsenin malı artar. Sarık yünden olursa, o kimse memur ve salih bir kimse olur. Sarık pamuktan ise yünün tabiri gibidir.
Ipekten olursa, dince bozuk olmasıyla beraber bir rütbeye ve haram mala delalet eder.
Rüyada sanğımn üzerine bir daha sarık sardığını gören kimsenin, şöhreti artar ve mevkiinde kalır.
Rüyada başına sarık sardığını gören kimse, o sarığın uzunluğu miktannça yolculuğa çıkar.
Sarı sarık, başta olan hastalıktır.


Diyanet Ruya : Rüyada başta sarık görülmesi; şöhrete, kuvvete ve rütbeye yorumlanır. Rütbe sahibi bir kimsenin rüyasında başındaki sangımı dürülü olarak boynuna indiğini görmesi; o kimsenin görevinden alınacağına işaret eder. Rüya sahibinin rütbeli olmaması halinde; o kimsenin hanımını boşayacağına veya şöhretinin elinden gideceğine, bir kimsenin rüyasında başına sarık sardığını görmesi; o kimsenin liderlik ve sanat yönüyle kadrinin yüceliğine yorumlanır. Bir kimsenin rüyasında ipekten başına bir sarık sardığını görmesi o kimsenin dini yönünün bozuk olmasıyla birlikte bir rütbeye ereceğine ve haram yollardan eline mal geçeceğine işaret eder. Rüyanızda sarığınızın üzerine bir sarık daha sardığınızı görmeniz şöhretinizin artacağına ve makamınızda kalacağınıza, rüyanızda başınıza sarık sardığınızı görmeniz; o sarığın uzunluğu nispetinde yolculuk yapacağınıza delaletle tabir olunur


İhya Rüya Tabirleri : Başta görülen sarık evin hanımına, şöhret, kuvvet ve rütbesine, Sarığın altın olduğunu yahut altından olduğunu görmek, yukarıdaki şeylerden birini yitirmeye, Sarığın dürülmesi, baştan alınması veya kaçırılması görevli kimsenin görevden alınmasına, diğerlleri için şöhretin elinden gitmesina yahut boşanmaya, Başına sarık konmayı yüksek bir memuriyete, Çift sarık ziyade şöhret ve güce, Sarı sarık hastalığa, siyah sarık ululuğa, Büyük bir zatın yahut üst seviyedeki bir yöneticinin güzel bir sarığı olduğunugörmek ondan iyi muameye görmeye, kendi başında güzel bir sarık görmesi, insanlara iyi muamele etmeye; Sarak bazen yolculuğa delalet eder.

Benzer Konular

canlı kuran oku kuran dinle kuran izle
mekke kabe canlı yayın izle
büyük islam ilmihali
hadisi şerif
yemek tarifleri
en güzel oyunlar, oyun oyna