Rüyada Salih Kimseler Görmek Ne Anlama Gelir ve Tabiri
Ana Sayfa »Rüya Tabirleri » Rüyada Salih Kimseler Görmek Ne Anlama Gelir ve Tabiri

Rüyada Salih Kimseler Görmek Ne Anlama Gelir ve Tabiri

   

Rüyada Salih Kimseler görmek ile alakali tabirler, Rüyada Salih Kimseler görmek ne anlama gelir? Rüyada Salih Kimseler nasil tabir edilir? Diyanet rüya tabirlerine göre ve Salih Kimseler dini rüya tabirlerinde Salih Kimseler anlamı ve tabirini huzursayfasi.com sitemizden takip edebilirsiniz.

Nablusi Rüya Tabirleri : Rüyada Allah (C.C.) 'ın sevdiği kimseleri veya onlardan birisini görmek, açtıkları iyi yolun devam etmesine delalet eder.
Salih kimseler cemaatları için öğüt veren mübarek kimselerdir. Onlardan bazısı bilinir, bazısı ise bilinmezler. Bir kimse rüyada, bilinen ve tanınan bazı salih kimselere dönüştüğünü görse, onların gidişatında ve karşılaştıkları üzüntü ve kederde onlara halef olur ve onların mertebesince o kimseye dünyanın bazı keder ve vahşeti isabet eder, sonra düşmanlarına galip gelir.
Bir kimse rüyada ölmüş bazı salih kimselerin bir şehirde sağ olduğunu görse, o şehir halkının kavuşacağı bolluğa, sevince, valilerinden görecekleri adalete ve başkalarının tutumunun iyi olacağına delalet eder.

Benzer Konular

canlı kuran oku kuran dinle kuran izle
mekke kabe canlı yayın izle
büyük islam ilmihali
hadisi şerif
yemek tarifleri
en güzel oyunlar, oyun oyna