Rüyada Salatalık Tarlası Görmek Ne Anlama Gelir ve Tabiri
Ana Sayfa »Rüya Tabirleri » Rüyada Salatalık Tarlası Görmek Ne Anlama Gelir ve Tabiri

Rüyada Salatalık Tarlası Görmek Ne Anlama Gelir ve Tabiri

   

Rüyada Salatalık Tarlası görmek ile alakali tabirler, Rüyada Salatalık Tarlası görmek ne anlama gelir? Rüyada Salatalık Tarlası nasil tabir edilir? Diyanet rüya tabirlerine göre ve Salatalık Tarlası dini rüya tabirlerinde Salatalık Tarlası anlamı ve tabirini huzursayfasi.com sitemizden takip edebilirsiniz.

Nablusi Rüya Tabirleri : Rüyada salatalık tarlası görmek, birbirini takiben meydana gelecek rızık ve faydalara delalet eder. Bazen de nesli temiz bir kadına delalet eder.
Rüyada bir salatalık tarlasına malik olan veya oraya hükmeden kimse, mülke ehilse malik olur. Düşmanı onun yanında zelil ve perişan olur. Eğer fakirse, zengin; bekarsa, evlenir; talebe ise, çeşitli ilim tahsili yapar. Günahkarsa, tevbe eder ve yaptığı tevbesinin meyvesini de hayır olarak görür.
Salatalık ve kavun gibi şeyleri ağaç üzerinde görse, dinde bid'ata, zulme, cimriliğe veya bunların pahalılaşmasına ve üzerinde gördüğü ağacın meyvesinin noksanlığına delalet eder.
Çayırlığının meyvesinin altın veya gümüş olduğunu görse, ucuzlukta olan salatalıktan fayda ve menfaat elde edeceğine, bazan da bu rüya, ucuzluğun meyvesinin noksanlığına veya oraya gelecek bir afete delalet eder. Çünkü oranın meyvesi artık yenilmez duruma gelmiştir.

Benzer Konular

canlı kuran oku kuran dinle kuran izle
mekke kabe canlı yayın izle
büyük islam ilmihali
hadisi şerif
yemek tarifleri
en güzel oyunlar, oyun oyna