Rüyada Saksağan Görmek Ne Anlama Gelir ve Tabiri
Ana Sayfa »Rüya Tabirleri » Rüyada Saksağan Görmek Ne Anlama Gelir ve Tabiri

Rüyada Saksağan Görmek Ne Anlama Gelir ve Tabiri

   

Rüyada Saksağan görmek ile alakali tabirler, Rüyada Saksağan görmek ne anlama gelir? Rüyada Saksağan nasil tabir edilir? Diyanet rüya tabirlerine göre ve Saksağan dini rüya tabirlerinde Saksağan anlamı ve tabirini huzursayfasi.com sitemizden takip edebilirsiniz.

Nablusi Rüya Tabirleri : Rüyada saksağan kuşunu görmek, cinfikirli, emniyetsiz, vefasız ve hiç kimse ile uyuşmayan mel'un ve fazla para ile satmak için insanların zaruri ihtiyaçlarından olan şeyleri saklayan bir kimseye delalet eder. Bazan da saksağan görmek, servet sahibi bir kimseye delalet eder.
Saksağanla konuştuğunu gören kimsenin, kaybolmuş kimsesinden haber gelir. Saksağan kuşuna rastladığını gören kimse, gaddar ve fasık bir kimseye rastlar.
Bir kimse saksağan kuşu ile uğraştığını görse, o kimsenin bitmez bir işle uğraşmasına delalet eder.


Diyanet Ruya : Rüyanızda saksağan kuşu görmeniz; çene düşüklüğü yapıp çok konuştuğunuza, dolayısıyla herkesi kendinizden usandırdığınıza ve belki de kendinize güldürdüğünüze yorumlanır.


İhya Rüya Tabirleri : Servet sahibi, stokçu, ihtikar yapan, kendisine güven duyulmayan mel'un adama, Bu kuşla konuşmak, kaybolan birinden haber gelmesine, sakyağanla uğraşmak sonu gelmez bir işe bulaşmaya delalet eder.

Benzer Konular

canlı kuran oku kuran dinle kuran izle
mekke kabe canlı yayın izle
büyük islam ilmihali
hadisi şerif
yemek tarifleri
en güzel oyunlar, oyun oyna